اخبار استقلالاخبار پرسپولیساخبار فوتبال ایرانخبر ویژهلیگ قهرمانان آسیا

AFC و تهدید نمایندگان ایران به حذف از لیگ قهرمانان آسیا

کنفدارسیون فوتبال اسیا بار دیگر تیم های ایرانی رو به حذف از فهرست لیگ قهرمانان آسیا تهدید کرد .

سایت فوتبال روز :نامه‌ای که کنفدراسیون فوتبال آسیا در اختیار فدراسیون‌های تابعه قرار داده است، تاریخ های متفاوتی دارد اما مهلت نهایی برای اثبات عدم بدهکاری نهم شهریور (40 روز دیگر) اعلام شده است.
با نامه‌ای که ای‌اف‌سی به همه فدراسیون‌های فوتبال سراسر آسیا ارسال کرده به نظر می‌رسد کار 4 تیم ایرانی حاضر در رقابت‌های فصل آینده بسیار دشوار باشد. این 4 تیم (پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی و نفت) مشکلات مالی و بدهی‌های کلان حل نشده‌ای دارند و تازه پای بازیکنان ایرانی هم به پرونده‌های سابقا مورد رسیدگی قرار نگرفته باز شده است و آنها می‌توانند از طریق ای‌اف‌سی به دادخواهی بپردازند. با این وضعیت تنها یک اقدام گسترده و هماهنگ با حمایت هواداران می‌تواند مانع از لغو امتیاز حضور تیم‌های صعودکننده به لیگ قهرمانان در فصل آینده بشود.
متنی که در ذیل مشاهده خواهید کرد، پاسخ این کنفدراسیون به استعلامی است که یکی از فدراسیون‌های ملی از ای‌اف‌سی خواسته و درباره صدور مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا سوال کرده است:

** عطف به نامه تاریخ 26 آگوست 2016 در مورد  بندF.03  و F.04  مقررات صدور مجوز

* مطابق شاخص F.03 و F.04، توجه شما را به این موضوع جلب می‌کنیم که متقاضیان مجوز باید تا پیش از تاریخ 30 ژوئن 2017 اثبات کنند که هیچ پرداختی معوقه ای در نقل و انتقالات، به کارمندان و یا مراجع مالیاتی ندارند.

* اگر پرداختی معوقه ای تا تاریخ 30 ژوئن 2017 وجود داشته باشد، متقاضی مجوز باید تا پیش از تاریخ 31 آگوست 2017 (نهم شهریور 1396) ثابت کند که این رقم یا به طور کامل پرداخت شده، یا طبق توافقی مشترک بخشیده شده، یا درخواستی با مدارک و شواهد کافی از یک مرجع مربوطه، بی پایه و اساس بوده است. در غیر این صورت، مجوز حضور در رقابت هایی که تحت نظر AFC برگزار می‌شود، از باشگاه گرفته خواهد شد.

* برای اطلاع دقیق از پرداختی های معوقه، لطفا از کمیته انضباطی فیفا و دادگاه CAS در این رابطه استعلام دریافت کنید. به شما توصیه می‌کنیم که حتما این مراحل را طی کنید و تا پیش از 15 آگوست 2017، به صورت خلاصه ، وضعیت باشگاه را به AFC اطلاع دهید.

* همچنین درخواست می‌شود که در ضرب الاجل های مشخص شده، اطلاعات لازم درباره پرداختی های معوقه را در اختیار AFC  قرار دهید. این اطلاعات باید بدون محدودیت و بدون تاثیرپذیری از National Dispute Resolution Chamber یا هر گونه دادگاه دیگری باشد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 4 = 5

دکمه بازگشت به بالا
بستن