اخبار تیم ملی فوتبالاخبار فوتبال ایران

گزارش تمرین تیم ملی ، غیبت چند بازیکن در تمرین

تمرین امروز (یک‌شنبه) تیم ملی در حالی برگزار شد که دو مهاجم ایران همچنان غایبان این تمرین بودند. البته ترابی و رضائیان و وحید امیری نیز در تمرینات امروز شرکت نکردند.

سایت فوتبال روز :

تمرین تیم ملی فوتبال در ادامه برنامه آماده‌سازی‌ پیش از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه امروز (یک‌شنبه) از ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران در کمپ باشگاه لوکوموتیو واقع در مسکو برگزار شد.

در تمرین گروهی امروز تمام بازیکنان به جز مهدی طارمی و اشکان دژاگه رامین رضائیان ، وحید امیری و مهدی ترابی  حضور داشتند که طارمی و رضائیان با لباسی متفاوت نسبت به سایر بازیکنان در کنار زمین حضور شده بود اما دژاگه در محل تمرین حضور نداشت و به فیزیوتراپی پرداخت.

علی کفاشیان، نایب رییس فدراسیون فوتبال با حضور در تمرین امروز تیم ملی دقایقی را با کارلوس کی‌روش به گفت‌وگو پرداخت و با او بگو بخند هم کرد.

در تمرین امروز تیم ملی سعید عزت‌اللهی، رامین رضاییان و امید ابراهیمی به نمایندگی از ملی‌پوشان با اصحاب رسانه صحبت کردند. همچنین علی کفاشیان هم به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. ۳۰ دقیقه ابتدایی تمرین امروز تیم ملی با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.

بازیکنان تیم ملی در ابتدای تمرین با حرکات نرمشی خود را گرم کردند و سپس به کار با توپ پرداختند. پس از آن مشغول مرور کارهای تاکتیکی شدند و سپس کارلوس کی‌روش دقایقی را برای بازیکنان صحبت کرد.

تمرین امروز تیم ملی حدود یک ساعت به طول می‌انجامد و خبرنگاران ۱۵ دقیقه ابتدایی را پوشش دادند.

یکی از تدارکات‌های تیم ملی که در رسانه‌ها خبر اخراج وی منتشر شده بود، در تمرین امروز حضور نداشت و بر خلاف برخی از اخبار، این فرد از کادر پزشکی تیم ملی نبود.

همچنین علی کفاشیان نایب رییس فدراسیون فوتبال در تمرین امروز تیم ملی حضور داشت

گزارش تمرین تیم ملی ، غیبت چند بازیکن در تمرین

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 71 = 81

دکمه بازگشت به بالا
بستن