اخبار فوتبال ایراناخبار لیگ برتر ایرانخبر ویژه

جدایی علی کریمی از سپیدرود بعد از جلسه با مالک باشگاه

علی کریمی و مالک باشگاه سپیدرود رشت بعد از جلسه ای که داشتند در نهایت به خروجی رسیدند که جدایی علی کریمی رو پی داشت

سایت فوتبال روز :

عصر روز گذشته (شنبه) جلسه‌ای بین جواد تن‌زاده مالک باشگاه سپیدرود و علی کریمی سرمربی این تیم برگزار شد که در پایان این نشست 5 ساعته دو طرف برای ادامه همکاری در فصل آینده به توافق نرسیدند و کریمی در نهایت خواستار تسویه حساب با خود و کادرفنی‌اش و جدایی از این تیم شد.

در این جلسه کریمی شروط خود را برای مالک و اعضای هیئت مدیره این باشگاه اعلام کرد که در برخی از موارد دو طرف اختلاف شدیدی با یکدیگر پیدا کردند.

اولین موضوع کریمی، پرداخت مطالبات فصل گذشته کادرفنی و بازیکنان تیمش بود. سپس سرمربی سپیدرود خواستار برگزاری اردوی خارج از کشور شد که مدیران سپیدرود به دلیل مشکلات مالی با این درخواست مخالفت کردند و قرار شد اگر هزینه اردوی خارجی با اردوی داخل کشور تفاوت چندانی نداشته باشد، این اردو برای سپیدرود تدارک دیده شود.

در ادامه جلسه کریمی اعلام کرد قصد دارد چهار بازیکن خارجی را برای فصل آینده به تیمش اضافه کند که این موضوع هم با مخالفت مالک و مسئولان سپیدرود مواجه شد و آنها گفتند به دلیل مشکلات ارزی موجود، نمی‌توانند این درخواست کریمی را عملی کنند. سرمربی سپیدرود پس از این اتفاقات خواستار اطلاع از بودجه باشگاه برای فصل آینده شد که مالک باشگاه در جواب کریمی اعلام کرد حدود 10 میلیارد تومان بودجه باشگاه سپیدرود برای بازیکنان و کادرفنی در فصل آینده است.

علی کریمی در ادامه جلسه  خود با مسئولان باشگاه درخواست جذب یک دستیار خارجی و اضافه کردن دو دستیار دیگر به کادرفنی تیمش را ارائه داد که این‌ موضوع هم به دلایل مشابه با مخالفت تن‌زاده و اعضای هیئت مدیره سپیدرود مواجه و به سرمربی سپیدرود اعلام شد نمی‌تواند دستیار جدیدی به کادرفنی خود اضافه کند.

پس از اینکه بیشتر درخواست‌های کریمی با مخالفت باشگاه مواجه شد، او خواستار تمدید قرارداد با تمام اعضای کادرفنی و اضافه کردن چند دستیار جدید ایرانی شد که جواد تن‌زاده در جواب کریمی به او اعلام کرد جعفر برزگر (مدیر رسانه‌ای) و آرمین بیابانی (آنالیزور) نباید در کادر سال آینده سرخ‌پوشان رشتی حضور داشته باشند که این موضوع با مخالفت شدید کریمی مواجه و همین بحث باعث به هم خوردن جلسه شد.

در نهایت هم اختلاف نظر شدید کریمی و مالک باشگاه سپیدرود بر سر موضوعات مختلف و بخصوص اعضای کادرفنی باعث شد تا دو طرف قید همکاری با هم را بزنند و کریمی خواستار تسویه حساب و جدایی از جمع سرخ‌پوشان رشتی شود. قرار است تن‌زاده در 48 ساعت آینده مبلغ تسویه حساب کریمی و کادرفنی‌اش را فراهم کند و سرمربی این تیم به صورت رسمی جدا شود.

جدایی علی کریمی از سپیدرود بعد از جلسه با مالک باشگاه

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 74 = 84

دکمه بازگشت به بالا
بستن