اخبار جام جهانی 2018 روسیهاخبار فوتبال خارجیخبر ویژه

برنامه کامل بازی های جام جهانی 2018 + ساعت بازی ها به وقت ایران

تنها 39 روز دیگر تا آغاز بازی های جام جهانی 2018 روسیه باقی مانده است

سایت فوتبال روز : برنامه کامل بازی های جام جهانی 2018 روسیه و ساعت بازی ها به وقت ایران رو براتون اماده کردیم .

همچنین صفحه مخصوص جام جهانی 2018 که کلیه اخبار و موارد مربوط به این مسابقات در ان قرار می گیرد هم ایجاد شده است :

اخبار و نتایج جام جهانی روسیه 2018

گروه بندی این رقابت‌ها به شرح زیر است:

گروه A: روسیه، عربستان، مصر ،اروگوئه

گروه B: پرتغال، اسپانیا، مراکش ،ایران

گروه C: فرانسه، استرالیا ، پرو، دانمارک

گروه D: آرژانتین، ایسلند، کرواسی، نیجریه

گروه E : برزیل، سوئیس، کاستاریکا، صربستان

گروه F: آلمان ، مکزیک، سوئد، کره‌جنوبی

گروه G: بلژیک، پاناما، تونس، انگلیس

گروه H: لهستان، سنگال ،کلمبیا، ژاپن

برنامه بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

 روز ۱

۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ روسیه- عربستان ورزشگاه لوژنیکی

روز ۲

۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ مصر- اروگوئه ورزشگاه اکاترینبورگ

۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ایران- مراکش ورزشگاه سن پترزبورگ

۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ اسپانیا- پرتغال ورزشگاه سوچی

روز ۳

۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ فرانسه- استرالیا ورزشگاه کازان

۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ آرژانتین- ایسلند ورزشگاه اسپارتاک

۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰/ پرو- دانمارک ورزشگاه سارانسک

۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۰/ کرواسی- نیجریه ورزشگاه کالینینگراد

روز ۴

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ کاستاریکا- صربستان ورزشگاه سامارا

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ آلمان-مکزیک ورزشگاه لوژنیکی

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برزیل- سوئیس ورزشگاه روستوف

روز ۵

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ سوئد- کره جنوبی ورزشگاه نیژنی نووگورود

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ بلژیک- پاناما ورزشگاه سوچی

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ انگلیس- تونس ورزشگاه وولگوگارد

روز ۶ 

۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ لهستان- سنگال ورزشگاه اسپارتاک

۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ کلمبیا- ژاپن ورزشگاه سارانسک

۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ روسیه- مصر ورزشگاه سن پترزبورگ

روز ۷

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ پرتغال- مراکش ورزشگاه لوژنیکی

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ اروگوئه- عربستان ورزشگاه روستوف

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ ایران- اسپانیا ورزشگاه کازان

روز ۸

۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ فرانسه- پرو ورزشگاه اکاترینبورگ

۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ استرالیا- دانمارک ورزشگاه سامارا

۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ آرژانتین- کرواسی ورزشگاه نیژنی نووگورود

روز ۹

۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ برزیل -کاستاریکا ورزشگاه سن پترزبورگ

۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ایسلند- نیجریه ورزشگاه وولگوگارد

۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ سوئیس -صربستان ورزشگاه کالینینگراد

روز ۱۰

۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ بلژیک- تونس ورزشگاه اسپارتاک

۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ کره جنوبی- مکزیک ورزشگاه روستوف

۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ آلمان- سوئد ورزشگاه سوچی

روز ۱۱

۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ انگلیس- پاناما ورزشگاه نیژنی نووگورود

۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ژاپن- سنگال ورزشگاه اکاترینبورگ

۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ لهستان- کلمبیا ورزشگاه کازان

روز ۱۲

۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ اروگوئه- روسیه ورزشگاه سامارا

۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ عربستان- مصر ورزشگاه وولگوگارد

۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ ایران- پرتغال ورزشگاه سارانسک

۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ مراکش- اسپانیا ورزشگاه کالینینگراد

روز ۱۳

۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ دانمارک- فرانسه ورزشگاه لوژنیکی

۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ استرالیا- پرو ورزشگاه سوچی

۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ آرژانتین – نیجریه ورزشگاه سن پترزبورگ

۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ کرواسی- ایسلند ورزشگاه روستوف

روز ۱۴

۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ کره جنوبی- آلمان ورزشگاه کازان

۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ مکزیک -سوئد ورزشگاه اکاترینبورگ

۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ صربستان-برزیل ورزشگاه اسپارتاک

۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ سوئیس- کاستاریکا ورزشگاه نیژنی

روز ۱۵

۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ انگلیس- بلژیک ورزشگاه کالینینگراد

۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ پاناما- تونس ورزشگاه سارانسک

۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ ژاپن- لهستان ورزشگاه وولگوگارد

۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ کلمبیا- سنگال ورزشگاه سامارا

مرحله یک هشتم نهایی

روز ۱۶

۹ تیرماه ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۳۰/  C۱ – D۲، ورزشگاه کازان (بازی ۵۰)

۹ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/  A۱ – B۲، ورزشگاه سوچی (بازی ۴۹)
روز ۱۷

۱۰ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ B۱ – A۲، ورزشگاه لوژنیکی (بازی ۵۱)

۱۰ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ D۱ – C۲، ورزشگاه نیژنی نووگورود (بازی ۵۲)

روز ۱۸ 

۱۱ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ E۱ – F۲، ورزشگاه سامارا (بازی ۵۳)

۱۱ تیرماه ۱۳۹۷ساعت ۲۲:۳۰/ G۱ – H۲، ورزشگاه روستوف (بازی ۵۴)

روز ۱۹

۱۲ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰ /F۱ – E۲، ورزشگاه سن پترزبورگ (بازی ۵۵)

۱۲ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰ G۲ – H۱، ورزشگاه اسپارتاک (بازی ۵۶)

مرحله یک چهارم نهایی

روز ۲۰

۱۵ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ برنده بازی ۴۹ – برنده بازی ۵۰، ورزشگاه نیژنی نووگورود  (بازی ۵۷)

۱۵ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۵۳ – برنده بازی ۵۴، ورزشگاه کازان آره‌نا  (بازی ۵۸)

روز ۲۱
۱۶ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/  برنده بازی ۵۵ – برنده بازی ۵۶، ورزشگاه سامارا (بازی ۶۰)

۱۶ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/  برنده بازی ۵۱ – برنده بازی ۵۲، ورزشگاه سوچی (بازی ۵۹)

مرحله نیمه نهایی 

روز ۲۲

۱۹ تیرماه ۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۵۷ – برنده بازی ۵۸، ورزشگاه سن پترزبورگ  (بازی ۶۱)

روز ۲۳

۲۰ تیرماه ۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۵۹ – برنده بازی ۶۰، ورزشگاه لوژنیکی (بازی ۶۲)

دیدار رده‌بندی

روز ۲۴
۲۳ تیرماه ۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ بازنده بازی ۶۱ – بازنده بازی ۶۲، ورزشگاه سن پترزبورگ

دیدار فینال

روز ۲۵
۲۴ تیرماه ۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ برنده بازی ۶۱ – برنده بازی ۶۲، ورزشگاه لوژنیکی

برنامه کامل بازی های جام جهانی 2018 + ساعت بازی ها به وقت ایران

برگرفته از سایت ایسنا

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

82 − 74 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن