اخبار فوتبال انگلیساخبار فوتبال خارجی

مصاحبه رونی بعد از بازگشت به اورتون

وین رونی بعد از بازگشت به اورتون در مصاحبه ای با شبکه اسکای در مورد تصمیمش برای بازگشت صحبت کرد

سایت فوتبال روز :پس از مدت‌ها گمانه زنی درباره احتمال خروج وین رونی از منچستریونایتد، کاپیتان شیاطین سرخ امروز (یکشنبه) سرانجام اولدترافورد را به مقصد تیم سابقش اورتون ترک کرد و با این تیم قراردادی دو ساله بست. رونی 31 ساله فصل آینده در تیمی توپ خواهد زد که 13 سال پیش آن را برای عقد قراردادی 26.5 میلیون پوندی با منچستریونایتد ترک کرد، تیمی که در آن رکورد گلزنی شد و همه افتخارات را تجربه کرد.

رونی پس از امضای قراردادش با تیم تحت هدایت رونالد کومان به سایت باشگاه گفت: بردن جام با اورتون می‌تواند اوج دوران بازیگری من باشد. واقعاً احساس می‌کنم که این باشگاه دارد در مسیر درستی حرکت می‌کند و بازیکنان مناسبی را به خدمت می‌گیرد. من هم می‌‌خواهم نقشی در این پیشرفت ایفا کنم و امیدوارم این تیم موفق شود. بازگشت به اورتون احساس خوبی دارد. بی‌صبرانه منتظر ملاقات با بازیکنان و رفتن به زمین تمرینی و پس از آن بازی در زمین مسابقه هستم. هیجان زده‌ام و نمی‌توانم برای بازگشت به میدان صبر کنم. هیجان‌زده‌ام و از خریدهایی که باشگاه انجام داده است هم خوشحالم. این باشگاه دارد پیشرفت می‌کند. اورتون باید جام ببرد و ما داریم به سمت محقق کردن این هدف گام‌های بلندی برمی‌داریم.

کاپیتان تیم ملی انگلیس تأکید کرد که اولین بازی‌اش برای اورتون در بازگشت به گودیسون پارک، روزی احساسی را برای او خواهد ساخت که منتظر تجربه کردن آن است.

رونی عنوان کرد: بازگشت من به اورتون نه تنها به این دلیل است که طرفدار این تیم هستم بلکه به خاطر آن است که من در این تیم بزرگ شدم. به اورتون برگشتم چون احساس می‌کنم که این باشگاه می‌تواند پیشرفت کند و موفق باشد. می‌خواهم در این پیشرفت نقش داشته باشم. می‌دانم که از من انتظاراتی برای ارائه عملکرد خوب در این تیم وجود خواهد داشت اما برای برآورده کردن این انتظارات آماده‌ام.

وی اظهار داشت: باور دارم که می‌توانم به اورتون برای حرکت رو به جلویش کمک کنم تا این تیم در زمین بازی موفق‌تر باشد. با ساخت استادیوم جدید، بازیکن و هوادار اورتون بودن در این مقطع، هیجان‌انگیز است. حالا وظیفه ما بازیکنان است که این احساس را با کسب نتایج خوب و ارائه بازی‌های خوب هیجان‌انگیزتر و به باشگاه برای کسب جام کمک کنیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 1 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن