اخبار فوتبال ایرانعمومی

برای مزدک میرزایی و رفتار رسانه ای غیر حرفه ای و غرض ورزانه اش در گزارش ها

جذابیت فوتبال جدای خود بازی و تاکتیک و کیفیت تیم ها به عوامل دیگری بستگی دارد ، از جمله کیفیت دوربین های تلویزیونی و جو ورزشگاه و التبه گزارشگر بازی

سایت فوتبال روز: با توجه به اعتراضات فراوانی که در فضای مجازی شب گذشته و پس از پایان بازی منچسترستی – منچستریونایتد به گزارش غرض ورزانه و اعصاب خرد کن مزدک میرازیی شکل گرفت واقعا منتظر هستیم تا تهیه کننده یا مجریان برنامه گزارش ورزشی توضیحاتی در این خصوص ارائه دهند . مزدک میرزایی رو از خیلی سال پیش به یاد داریم در زمانیکه گزارش های ورزشی در فردوسی پور و خیابانی محدود می شد امد و توانست خود را به جمع گزارشگران برتر اضافه کند و کم کم در میان مجریان خوب صدا و سیما نیز قرار گرفت . صدای خوب ، تسلط به بازی و بروز بودن مزدک همیشه خیالمون رو راحت می کرد اگر عادل نیست مزدک می تواند لذت تماشای بازی رو برامون زیاد کند اما این گزارشگر با سابقه رفته رفته  از فرم خوب اجرا و گزارش های خوب خود فاصله گرفت و در گزارش ها به خصوص گزارش هایی که تیم مورد علاقه اش یک طرف میدان بود و یا گزارش بازی هایی که رقیبان تیم مورد علاقه اش یا بازیکنانی که وی از ان ها متنفر است و دلیلش رو نمی دانیم !!! حضور داشتند با گزارش های یک طرفه و جانبدارانه و غرض ورزانه روی اعصاب تماشاگران می رود . موضوعی به خصوص در گزارش بازی های رئال مادرید علیه کریس رونالدو و منچستریونایتد علیه مورینیو به شدت مشهود است مثل بازش شب گذشته دربی منچستر که از شروع بازی اقدام به تخریب مورینیو و من یونایتد و ارایه امار غلط علیه این تیم کرد  . بماند کنایه های بیش از اندازه اش در بازی های داخلی ، حالا پرسش این است تا کی قرار است صدا و سیما به این یکه تاز یو دیکتاتوری علیه بینندگان ادامه دهد . تا کی قرار است هنگام تماشای بازی های فوتبال از رسانه ملی  به علت گزارش معرضانه گزارشگران یا صدای تلویزوین رو ببندیم و یا شبکه رو عوض کنیم یا در نهایت مجبور باشیم به تماشای انلاین بازی یا تماشا از شبکه های خارجی متوسل شویم ؟!

مزدک میرزایی و چند گزارشگر دیگر از جمله جناب سیانکی اگر مدیران سازمان صدا و سیما و شبکه های ورزش و سه  نگاهی کوتاه به فضای مجازی و رسانه های ورزشی داشته باشند کلی شاکی دارند اما کسی نیست که رسیدگی کند و این بزرگواران به راه خود ادامه می دهند .

پس با این رفتار و بی تفاوتی انتظار نداشته باشیم بینندگان برای تماشای بازی ها متکی به صدا و سیما باشند ان هم در دوره ای که پر از سایت و اپلیکیشن های داخلی با گزارش و کارشناسی های اختصاصی هست و دسترسی راحت به شبکه های معتبر خارجی که کنار .

برای مزدک میرزایی و رفتار رسانه ای غیر حرفه ای و غرض ورزانه اش در گزارش ها

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 39 = 47

دکمه بازگشت به بالا
بستن