اخبار فوتبال ایراناخبار لیگ برتر ایران

بیانیه کیروش بعد از برکناری اسدی در حمایت تمام قد از تاج

کارلوس کیروش بعد از بیانیه شدید اخر هفته علیه اسدی در ابتدای هتفه و برکناری اسدی با انتشار بیانیه ای دیگر تمام قد از تاج حمایت کرد

سایت فوتبال روز :در ادامه اتفاقات رخ داده در روزهای اخیر اما کارلوس کی‌روش بیانیه‌ای که منتشر کرده و نوشته است:

با توجه به اتفاقات اخیری که در فدراسیون رخ داده است باید روشن سازم که بی شک تصمیمات و برنامه‌های آقای تاج چه از زمان کاندیدا شدن و چه انتخاب، برگرفته از رهبری و مسئولیت خود ایشان بوده است. وی همچنان شخصیت، قدرت و عزم و اراده خود را مسند ریاست فدراسیون ایران نشان داده است پس هرگونه سوال و شک و تردید در مورد قدرت رهبری ایشان ناعادلانه بوده و بازتاب دهنده حقیقت و واقعیت نیست.

به عنوان سرمربی تیم ملی ایران، هدف و وظیفه من با توجه به مهارت‌ها و توانایی‌هایم، بهبود، گسترش و کسب موفقیت زیر نظر تصمیمات و قدرت رهبری آقای تاج بوده است و این اتفاق در گذشته، حال و آینده نیز رخ خواهد داد.

با هدایت آقای تاج ما قادر بودیم که تیم ملی را راهی روسیه کنیم و همچنین من اطمینان دارم که با همان شکل تصمیم گیری، هماهنگی، احترام و نظم و انضباط، ما قادر به گذراندن بهترین دوره آماده سازی برای جام جهانی روسیه بوده و همچنین قادر به اجرای برنامه‌های جدید و توسعه رویکردها در فوتبال ایران خواهیم بود.

به سوی آینده

کارلوس کی روش

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 62 = 67

دکمه بازگشت به بالا
بستن