اخبار فوتبال ایراناخبار لیگ برتر ایران

میثاقیان : همه تیم‌ها به ترکیه بیایند!

اکبر میثاقیان در اردوی تیمش در ترکیه در مصاحبه ای در مورد اردوی تیمش در ترکیه صحبت کرد.

سایت فوتبال روز : میثاقیان در مورد اردوی تیمش در ترکیه گفت: اردوی خیلی خوب و مفیدی را در ترکیه برگزار کرده‌ایم و واقعا امکانات اینجا از هر نظر عالی است. ضمن اینکه خوشحالیم تیم پدیده هم در کنار ما اردو زده و انشالله هر دو تیم بتوانیم با آمادگی خوب لیگ را شروع کنیم.

وی افزود: در دوران زندگی فوتبالی‌ام برای اولین بار است که به چنین جایی می‌آیم و امکانات محل کمپ‌مان در ترکیه به قدری خوب است که به همه تیم‌ها توصیه می‌کنم اردوی خارج از کشور خود را در این محل برپا کنند. اینجا 5 زمین تمرین با کیفیت دارد و سالن‌های استخر و سونا هم موجود است. در کنار این مسئله هوای مطلوب و ایده‌آل هم وجود دارد که تیم‌ها می‌توانند به بهترین شکل اردوی خود را برگزار کنند.

سرمربی سیاه‌جامگان درباره بازی دوستانه تیمش در ترکیه عنوان کرد: تا اینجای اردو یک بازی دوستانه با تیم لیگ دویی ترکیه داشتیم که به نظر من حریف‌مان واقعا تیم لیگ دویی نبود. از این جهت که آنها تیم سطح پایینی بودند و خطاهایی هم که انجام می‌دادند اصلا فوتبالی نبود و کلی بازیکنان ما را زدند. امروز (سه‌شنبه) با یک تیم آفریقایی بازی داریم و قرار است یک بازی دوستانه هم با تیم امید عمان داشته باشیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 3

دکمه بازگشت به بالا
بستن