اخبار پرسپولیساخبار فوتبال ایران

ترکاشوند :دل طارمی با بازی کردن در ایران نیست

محمد ترکاشوند از احتمال احضار مهدی طارمی به کمیته انضباطی خبر داده است

سایت فوتبال روز :زمانی که هواداران پرسپولیس در جریان دیدار امروز (سه‌شنبه) تیم‌شان با امیدهای پرسپولیس، محمدعلی ترکاشوند معاون اقتصادی باشگاه را دیدند، از درباره وضعیت مهدی طارمی سؤال پرسیدند که ترکاشوند گفت: باشگاه پرسپولیس بزرگ‌تر از بازیکن است. همه می‌آیند و می‌روند، اما شما و نام پرسپولیس می‌مانید. طارمی با ما قرارداد دارد، اما بحثی درباره انتقالش مطرح کرد و گفت دلش با بازی کردن در ایران نیست.

 

وی افزود: باشگاه برای رضایت‌نامه طارمی مبلغی را تعیین کرد و تا روز گذشته به او مهلت داده بود. دیروز آخرین مهلت طارمی بود و باید امروز در تمرین شرکت می‌کرد. این موضوع را دو روز پیش هم به وکیل طارمی گفته بودیم. طارمی امروز به دیدار طاهری رفت و سرپرست باشگاه هم به این بازیکن گفت که امروز باید در تمرین شرکت می‌کرد و اکنون که اینجا (باشگاه) حضور دارد، غیبت کرده و کمیته انضباطی باشگاه با او برخورد خواهد کرد.

، در ادامه هواداران پرسپولیس با عصبانیت گفتند که چرا طارمی هر سال دقیقه 90 اقدام به ترک پرسپولیس می‌کند و تا چه زمانی باید اسیر رفتارهای این بازیکن شوند. ترکاشوند هم در پاسخ به این انتقادات گفت: تا زمانی که شما حضور دارید، پرسپولیس هم خواهد بود و بهترین نتایج را می‌گیرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن