اخبار فوتبال ایراناخبار لیگ برتر ایران

گزارش دومین جلسه تمرین نفت تهران

علی کریمی آرام آرام جنس تیم نفت رو جور می کند .

سایت فوتبال روز :دومین جلسه تمرین تیم فوتبال نفت تهران با هدایت علی کریمی امروز از ساعت 18 در زمین شماره 2 آزادی برگزار شد.

* به دلیل ناهماهنگی‌های صورت گرفته بازیکنان پشت درب ورزشگاه آزادی حدود 20 دقیقه معطل بودند تا وارد محل تمرین شوند.

* مشکلات تیم نفت در این فصل هم هنوز پا برجاست و بازیکنان امروز به دلیل فراهم نبودن رختکن در کنار زمین لباس‌های تمرین خود را تعویض کردند.

* حدود 100 هوادار امروز در محل تمرین تیم نفت حضور پیدا کردند و این هواداران اکثرا طرفدار علی‌کریمی و پرسپولیس بودند. این در حالی بود که طرفداران هیچ بازیکنی و حتی علی‌کریمی را تشویق نکردند.

* قبل از تمرین علی کریمی دقایقی با مالک باشگاه نفت صحبت کرد و گویا به دلیل عدم شرایط موجود و تدارکات خوب نکاتی را به او گوشزد کرد.

* سرمربی تیم نفت کماکان از کنار زمین نظارگر تمرینات شاگردان خود بود و کار تمرین بر عهده علیرضا امامی‌فر و مربی بدنساز بود.

* قبل از شروع تمرین علی کریمی برای دقایقی با بازیکنان صحبت کرد و سپس بازیکنان زیر نظر مربی بدنساز به حرکات نرمشی و کششی همراه با توپ پرداختند. در ادامه بازیکنان رو به کارهای استقامتی و سرعتی آوردند و در پایان نیز رو به فوتبال درون تیمی آوردند.

* حدود 20 بازیکن تستی امروز در محل تمرین حضور پیدا کردند و در آواخر تمرین مربی بدنساز این تیم از آن‌ها تست بدنی گرفت.

* بازیکنانی چون پیام صادقیان، امیرحسین فشنگچی، امین منوچهری، حمیدرضا علی‌عسگری، مهدی دغاغله، علی‌رضا عزت‌کرامت و مجتبی حق‌دوست از چهره‌های مشهور تمرین امروز بودند.

* میثم بائو بازیکن سابق استقلال در آواخر تمرین به محل تمرین نفت آمد و دقایقی نیز با علی‌کریمی صحبت کرد.

منبع : تسنیم

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 6 = 4

دکمه بازگشت به بالا
بستن