اخبار فوتبال آلماناخبار فوتبال انگلیساخبار فوتبال خارجینقل و انتقالات خارجی

آنچلوتی : بایرن مونیخ خرید جنون امیز ندارد ولی الکسیس سانچز رو می خواهم

کارلو آنچلوتی معتقد است سران بایرن مونیخ به خرید های جنون امیز و اغوا کننده اعتقادی ندارند برای همین خرید الکسیس از ارسنال با رغم سنگین بعید است

سایت فوتبال روز : بعد از چند هفته گمانه‌زنی رسانه‌ها درباره تمایل باشگاه بایرن مونیخ به خرید الکسیس سانچس از آرسنال، سرانجام کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی باواریایی‌ها را نیز این موضوع را تأیید کرد، هر چند قیمت او را بالا دانست.

سانچس هنوز از تمدید قرارداد رو به‌ پایانش با بایرن مونیخ خودداری کرده است که این موضوع سبب شکل گرفتن شایعاتی درخصوص انتقال وی به بایرن مونیخ شده است. در همین حال اما گفته می‌شود که آرسنال برای فروش ستاره سابق بارسلونا و اودینزه 100 میلیون یورو خواسته است که برای باواریایی‌ها زیاد بوده است.

هفته گذشته اولی هوینس، رئیس باشگاه تأکید کرد که این رقم برای بازیکنی 28 ساله زیاد است و حالا کارلتو نیز گفته‌های او را تأیید کرده است.

آنچلوتی در کنفرانس خبری نخستین روز از اردوی تابستانی پیش فصل بایرن مونیخ، گفت: اگر فرصتی (برای جذب بازیکنان مناسب) دست بدهد، باشگاه آماده استفاده از آن خواهد بود. شایعات فراوانی وجود دارد. الکسیس بازیکن بزرگی است اما او تنها بازیکن بزرگ دنیا نیست. با این حال من او را دوست دارم. در بازار نقل و انتقالات احتمالاتی وجود دارد، هم در زمینه فروش هم در زمینه خرید. به عقیده من وضعیت فعلی بازار تا حدودی دیوانه کننده است اما بایرن مونیخ باشگاهی دیوانه نیست.

پیشنهاد بایرن مونیخ به الکسیس سانچز

آنچلوتی ادامه داد: من فرهنگ باشگاه را می‌شناسم و به همین دلیل از آن تقاضای جذب هیچ بازیکنی که برای خرید آن مجبور به پرداخت ارقامی جنون‌آمیز شود، نخواهم داشت، با این حال اگر فرصت مناسبی فراهم شود، چرا که نه؟

کارلتو سپس در خصوص آینده روبرت لواندوفسکی، مهاجم لهستانی بایرن مونیخ و یکسری شایعات مبنی بر احتمال جدا شدنش از باواریایی‌ها به دلیل نارضایتی از عدم همکاری هم‌تیمی‌هایش با او برای کسب عنوان آقای گل فصل گذشته بوندس‌لیگا، تأکید کرد: لواندوفسکی هرگز به من شکایت نکرده است. من به او بابت فصل خوبی که پشت سر گذاشت تبریک گفتم. از او راضی بودم و او هم از ما راضی بود. مثل همیشه برخی مدیربرنامه‌ها هستند که زیاد حرف می‌زنند و من دلیلش را نمی‌دانم. این اولین باری نیست که یک مدیر برنامه‌های از روزنامه‌ها برای بیان موضوعی که صحت ندارد استفاده می‌کند. در دنیای ایده‌آل فوتبال، مدیربرنامه‌ها حرف نمی‌زنند.

انچلوتی

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 86 = 87

دکمه بازگشت به بالا
بستن