اخبار فوتبال خارجیخبر ویژه

یوفا و احتمال اعمال قانون سقف دستمزد

 رئیس یوفا اظهار داشت که این سازمان در حال بررسی ایجاد سقف دستمزد برای بازیکنان است تا اختلاف تیمهای ثروتمند و تیمهای کوچک کاهش یابد. بدین ترتیب مجموع دستمزد بازیکنان یک تیم نباید از سقف مشخصی فراتر برود.

سایت فوتبال روز ، سفرین در مصاحبه با هفته نامه ملادینا در مورد ایجاد سقف دستمزد برای بازیکنان گفت:

باشگاه های ثروتمند هر روز ثروتمندتر می شوند و فاصله آنها با سایر تیمها افزایش می یابد. در آینده به صورت جدی به دنبال محدود کردن بودجه باشگاه ها خواهیم بود و می خواهیم برای بازیکنان سقف دستمزد در نظر بگیریم. خیلی از باشگاه های بزرگ بازیکنانی را می خرند که به آنها نیاز ندارند و در نهایت به آنها فرصت بازی نمی رسد. به همین علت ایجاد سقف دستمزد برای باشگاه ها ضروری است چرا که بدین شکل می توانیم در میان تیمهای مختلف تعادل ایجاد کنیم. این یک جنگ بزرگ است و رد صورتی که بتوانیم آن را به نتیجه برسانیم، یک تغییر تاریخی ایجاد خواهیم کرد.

سفرین که در ماه سپتامبر جانشین پلاتینی به عنوان رئیس یوفا شد گفت که این سازمان فعلا برنامه ای برای استفاده از داور ویدئویی ندارد:

داور ویدئویی باید مورد آزمون های زیادی قرار گیرد تا من را راضی کند. با تکنولوژی مخالف نیستیم اما یوفا فعلا به دنبال استفاده از داور ویدئویی نیست. نباید هر ده دقیقه یک بار ریتم بازی چند دقیقه مختل شود. این کار باعث گرفته شدن هیجان بازی خواهد شد.

منبع : نود

یوفا و احتمال اعمال قانون سقف دستمزد

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

23 − = 16

دکمه بازگشت به بالا
بستن