اخبار فوتبال ایراناخبار لیگ برتر ایران

گل‌محمدی: غیرت به داشتن عکس‌های رنگارنگ در فضای مجازی نیست

یحیی گل محمدی از رفتار غیر حرفه ای بازیکنان فوتبال در فضای مجازی به شدت گله مند است

سایت فوتبال روز :

به نقل از باشگاه تراکتورسازی، یحیی گل‌محمدی ضمن انتقاد از حواشی پیش آمده در خصوص نقل وانتقالات نیم فصل این باشگاه اظهار کرد: هر مربی در فصل نقل و انتقالات لیست ورود و خروج دارد اما معیار انتخاب بازیکنان عملکرد آنها است و من هم هیچ حب و بغضی نسبت به اعضای تیم خودم ندارم اما وقتی می‌بینم که بازیکنی در طول یک نیم فصل با وجود قرارداد آن‌چنانی هیچ کمکی به تیم نکرده طبیعی است که او را کنار بگذارم. نگاه هوادار هم باید منطقی، معقول و بر مبنای منافع تیم باشد.خط قرمز هوادار نام بزرگ تراکتورسازی است که باید همیشه در اوج باشد. همه بازیکنان و مربیان و مدیران می‌آیند و روزی هم می‌روند. بر این اساس بازیکنی که نیمی از نیم فصل اول را بازی نکرده و در هشت بازی فقط یک پاس گل داده یا بازیکنی که طبق آمار، ضعیف‌ترین بازیکن تیم با کمترین میزان دوندگی لقب گرفته چرا نباید حذف شود؟

گل‌محمدی همچنین گفت: موضوع معاوضه محمد ابراهیمی ابتدا از سوی صنعت نفت مطرح شد و این مساله در حد یک پیشنهاد بود که با خودش در میان گذاشتم و حتی گفتم این اتفاق در صورت موافقت خودت عملی می شود اما چه معنی دارد که بازیکن یک گفت‌وگوی خصوصی را به صفحه شخصی خودش در فضای مجازی بکشاند؟ این چه وضعیت نابسامانی است که فضای مجازی به اسلحه و ابزاری برای بازیکنان تبدیل شده تا از احساسات و افکار عمومی در راستای حفظ منافع خودشان استفاده کند؟ بازیکنی که بر سر مبلغ مورد نظرش نتوانسته توافق کند در اینستاگرام از هواداران خداحافظی می‌کند. بازیکن دیگری چک برگشتی خودش را منتشر می‌کند و آن یکی می‌خواهد خواسته‌های خودش را با استفاده از این فضا به باشگاه یا کادرفنی تحمیل کند. در کجای دنیا سرنوشت فوتبالشان را در صفحات اینستاگرام با توهین و فحاشی گره می‌زنند؟

سرمربی تراکتورسازی همچنین گفت: باید فکری به حال این وضعیت نابه‌سامان بکنیم. خبر رختکن تیم ساعتی بعد به رسانه‌ها می‌رسد و گفت‌وگوی شخصی مربی با بازیکن در اینستاگرام پخش می‌شود. معنی همه چیز در این فوتبال عوض شده و هیچ چیزی در جای خودش قرار ندارد. بازیکنانی که مبالغ حرفه‌ای دریافت می‌کنند چرا رفتار حرفه‌ای ندارند؟ امروز نوع جدیدی از بازیکن سالاری در فضای مجازی شکل گرفته که باید مقابل آن بایستیم.

گل‌محمدی همچنین گفت: غیرت و تعصب به عکس‌های رنگارنگ و فعالیت شبانه روزی در فضای مجازی نیست. غیرت این است که بازیکن در پایان دو فصل مصدومیت و عملکرد نامطلوب، خودش به این تشخیص برسد که ماندنش به صلاح تیم محبوبش نیست. بازیکنی که می‌بیند امکان کمک کردن به تیمش را ندارد در این موقعیت، غیرت حقیقی را نشان می‌دهد. مصداق فریب دادن هوادار این است که بازیکنی عمل جراحی پای خودش را تکذیب کند و از همه عوامل باشگاه بخواهد به مردم دروغ بگویند و نگذارند کسی بفهمد که مجددا عمل کرده است و باز هم چند ماه نمی‌تواند به تیم کمک کند. این مصداق حقیقی فریب دادن هوادار و سوءاستفاده از احساسات خالصانه مردمی است که تراکتورسازی را با جان و دل دوست دارند.

سرمربی تراکتورسازی در پایان گفت: من عشق و علاقه خودم را به این تیم زمانی ثابت کردم که بسیاری از مربیان حاضر نبودند در این موقعیت سخت، آبرو و اعتبار خودشان را به خطر بیندازند و هدایت تیم محروم و بدون بازیکن را در دست بگیرند اما ما با جان و دل آمدیم و در سخت‌ترین نیم فصل زندگی خودمان با تمام وجود کار کردیم. در نیم فصل دوم به دنبال ساختن تیمی قدرتمند هستیم که در سه جام مدعی باشد و در این راه قطعا با توجه به همه سختی‌هایی که تحمل کردیم، تسلیم نخواهیم شد.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 7 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن