اخبار فوتبال ایراناخبار لیگ برتر ایرانخبر ویژه

مصاحبه علی کریمی بعد از توافق با نفت : آغاز فوتبالم در نفت بودم و قسمت شده مربیگری را هم از اینجا شروع کنم

علی کریمی بعد از قبول هدایت نفت تهران در مورد حضور در این تیم صحبت کرد

سایت فوتبال روز :علی کریمی درباره جلسه ای که با مسئولان باشگاه نفت تهران داشت به روابط عمومی این باشگاه گفت: جلسه خوبی با آقای عرفانیان سرپرست محترم باشگاه نفت و همکاران شان داشتیم و بر سر کلیات همکاری به توافقاتی رسیدیم.

وی ادامه داد: نفت تهران به عنوان قهرمان جام حذفی و نماینده ایران در آسیا تیمی است که انتظارها از آن بالاست. از سویی دیگر از دست رفتن زمان آماده سازی، جدایی برخی نفرات تیم و محدود بودن گزینه های موجود در بازار نقل و انتقالات چالشی است که این تیم با آن مواجه است. فعلا اسکلت و استخوانبندی تیم دچار تغییراتی شده. هر چند کار در نگاه اول سخت است اما همه این چالش ها را می توان کم و بیش و در طول فصل حل کرد آن هم با تلاش مضاعف همه و همه عوامل. وقتی باشگاه،کادر فنی، بازیکنان و خانواده بزرگ نفت دست در دست هم دهند می توانند بر مشکلات غلبه کنند.

کریمی که گزینه نهایی نفت تهران برای هدایت این تیم است، خاطرنشان کرد: رسانه ها هم به نفت به عنوان نماینده ایران نگاهی ملی خواهند داشت. ما باید سخت کار کنیم و بکوشیم تا هم نفت در مسیر موفقیت گام بردارد و هم نماینده خوبی برای فوتبال ایران در آسیا باشد. بنده امیدوارم باشگاه حمایت خوبی از تیم داشته باشد و شرایط به گونه ای باشد بتوانیم در آرامش به کار فنی پرداخته و با سخت کوشی و تلاش مضاعف چالش هایی که وجود دارد را حل کنیم.

وی یادآور شد: اینکه باشگاه نفت بنده را از مدت ها قبل گزینه خود دانسته برایم قابل احترام است. نفت در فوتبال به نوعی اولین تیم بنده بوده. بازیکن نوجوانان نفت بوده ام و حالا در مربیگری هم قسمت این شده در این تیم بازیکن ساز و قدیمی تهران استارتی جدی بزنم. امیدواریم ما یک مجموعه قوی و همدل باشیم. حرف بنده این است در کار گروهی موفقیت حاصل نمی شود مگر آنکه همه دست در دست هم دهند و هر یک وظیفه خود را به درستی و خوبی انجام دهند. باشگاه در مسائل کلان و حمایتی و مالی و ساختاری. کادر فنی و بازیکنان هم در بعد فنی و مستطیل سبز باید بکوشند و تلاش همه جانبه داشته و تصمیمات هوشمندانه و اثرگذار بگیرند.

کریمی گفت: امیدوارم هر اتفاقی می افتد منجر به موفقیت نماینده فوتبال ما در آسیا باشد و بنده هم بتوانم در این مسئولیتی که قبول خواهم کرد ان شاالله در کنار تلاش همکارانم در کادر فنی و کادر تیم و بازیکنان موفقیت را رقم بزنیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 41 = 44

دکمه بازگشت به بالا
بستن