اخبار پرسپولیساخبار فوتبال ایرانخبر ویژه

واکنش برانکو : فکر می‌کنید بیرانوند برودسکوها پایین می ‌آید؟

برانکو سرمربی پرسپولیس در اولین جلسه تمرینی بعد از مرخصی که داشت با خبرنگاران به صحبت پرداخت و در مورد جدایی بیرانوند و استعفای طاهری صحبت کرد

سایت فوتبال روز :

برانکو ایوانکوویچ که پس از مرخصی چنده روزه اش به ایران برگشته است پس از بازی امروز سرخپوشان برابر شهرداری ورامین گفت: صبح یک جلسه تمرین داشتیم و عصر هم بازی دوستانه انجام دادیم که به نظر من بهترین تمرین بود. در کل اعتقاد دارم بازی، بهترین تمرین است و بازیکنان ما امروز خیلی خوب تمرکزشان را حقفظ کرده و بازی خوبی ارائه دادند.

سرمربی تیم فوتبال در واکنش به استعفای علی اکبر طاهری از مدیرعاملی این باشگاه گفت: نمی توانم در مورد این موضوع صحبت کنم چرا که اطلاع رسمی ندارم و هر چه می دانم از رسانه هاست.

وی ادامه داد: آقای طاهری در این مدت تلاش زیادی کرده است تا مشکلات باشگاه را حل کند. ایشان به تنهایی دنبال این امور بود و طبیعتا فشار زیادی روی او امده است. با این حال نمی توانم در این مورد اظهار نظر کنم.

برانکو در مورد اظهار نظر بیرانوند مبنی بر رفتن از پرسپولیس گفت: چه کسی گفته است که بیرانوند اینقدر به فیکس بودنش مطمئن است. من با بیرانوند صحبت کردم و گفت که از پرسپولیس نمی روم. البته اگر سرباز باشد که باید به خدمت برود. با این حال ایشان همچنان باشگاه پرسپولیس است. فکر می کنید اگر بیرانوند برود سکوها پایین می آید؟ در تیم ما هیچ بازیکنی با این شرایط وجود ندارد و تیم از همه بازیکنان مهمتر است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا سفرش به کرواسی ربطی به هدایت تیم ملی فوتبال ایران کشور داشته است گفت: خیر این سفر ربطی به این موضوع نداشت.

اخبار پرسپولیس

منبع : مهر

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

66 − = 65

دکمه بازگشت به بالا
بستن