اخبار فوتبال ایرانخبر ویژه

گفت‌وگوی سایت بلژیکی با کاوه رضایی

وب سایت «dhnet.be» با کاوه رضایی مصاحبه ای مفصل انجام داده است و کاوه رضایی در مورد علت انتخاب لیگ بلژیک و شرایطش صحبت کرده است

سایت فوتبال روز :

به نقل از سایت «dhnet.be» بلژیک، حدود چهار ماه پیش، کسی کاوه رضایی را نمی شناخت، اما امروز نام او بر سر زبان همه در شارلوا است. با شروع لیگ، رضایی خیلی سریع جای پای خود را در جمع گورخرها (لقب شارلوا) سفت کرد و تبدیل به پرچمدار خط حمله این تیم شد. کاوه به لطف اجتماعی بودنش و کیفیت بازی‌اش با DNA باشگاه شارلوا خیلی خوب پیوند خورد و این مهاجم ایرانی در 10 بازی که تا کنون به میدان رفته، با زدن 4 گل و دادن 3 پاس گل، یک شروع رویایی را در این تیم داشته است.

مهاجم پیشین تیم‌های استقلال و ذوب آهن در مورد تجربه حضورش در بلژیک و تیم شارلوا گفت: حس خوبی از بودن در اینجا دارم، هرچند در ابتدا کمی پیچیده و دشوار بود. من در ایران حس خوبی داشتم و با آمدن به شارلوا ریسک بزرگی کردم. لیگ و فوتبالی متفاوت که تغییری عمده بود. برای اینکه به این شرایط عادت کنم یک ماه زمان برد و در این راه از خودگذشتگی کردم. به این مدت زمان هم نیاز داشتم تا بفهمم که به کجا آمده‌ام. باید با دستورالعمل‌های سرمربی و انتظارات باشگاه خود را وفق می‌دادم و سپس کم‌کم احساس بهتری از بودن در اینجا پیدا کردم چون رفته‌رفته فرصت بیشتری برای بازی کردن پیدا می‌کردم. سپس فشاری که رویم بود آرام‌آرام کاسته شد و حالا حس می‌کنم همان جایگاهی را در شارلوا دارم که در ایران داشتم.

کاوه رضایی در بخش دیگری از صحبت‌های اظهار داشت: وقتی به شارلوا آمدم، اهدافی را برای خودن ترسیم کردم. یکی از آن اهداف این بود که در فرم و شکلی بی‌نظیر باشم، اما این یک روزه شدنی نبود. در ابتدا دو برابر دیگر بازیکنان تمرین می‌کردم تا دستورات سرمربی را درک کنم چون مانع زبانی وجود داشت. می‌خواستم به سرمربی تیم نشان دهم که می‌توانم انتظارات او را برآورده کنم.

گفت‌وگوی سایت بلژیکی با کاوه رضایی

منبع : تسنیم

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 52 = 62

دکمه بازگشت به بالا
بستن