اخبار فوتبال خارجیخبر ویژه

نتایج گروه دوم جام کنفدراسیون ها : صعود آلمان و شیلی به نیمه نهایی

آلمان و شیلی توانستند در پایان بازی های گروه دوم به نیمه نهایی جام کنفدراسیون ها صعود کنند

سایت فوتبال روز : مرحله گروهی دهمین دوره جام کنفدراسیون‌ها با صعود تیم‌های آلمان و شیلی از گروه دوم به مرحله نیمه‌نهایی به پایان رسید.

در 2 بازی همزمان، آلمان 3 بریک از سد کامرون گذشت. پس از سپری شدن دقایق ابتدایی با تسلط نسبی آلمان، کامرون هم به سمت دروازه قهرمان جهان حمله کرد اما تلاش 2 تیم تا پایان نیمه اول ثمری نداشت.

در 45 دقیقه دوم، آلمان قدرتمندانه ظاهر شد و در دقیقه 48 توسط دمیربای جوان و ناشناخته به گل اول دست یافت.پس از اخراج مابوکا از کامرون در دقیقه 64،  تیم اروپایی دست بردار نبود و ورنر در دقیقه 67 احتلاف را به 2 گل رساند. کامرون ازخواب غفلت بیدار شد و توسط ابوبکر در دقیقه 79 یکی از گل‌های خورده را جبران کرد اما آلمان بار دیگر توسط ورنر در دقیقه 82 گل سوم و تیر خلاص را شلیک کرد تا در نهایت برتری 3 بریک و صعود به دور بعد را جشن بگیرد.

در دیگر بازی، شیلی با تساوی یک بریک مقابل استرالیا هر چند صدر جدول را از دست داد اما به عنوان تیم دوم به نیمه‌نهایی رسید. ترویسی در دقیقه 42 استرالیا را پیش انداخت تا این تیم پیروز به رختکن رفته و به صعود امیدوار شود اما بازی خوب و تهاجمی شیلی در 45 دقیقه دوم به گل رودریگس در دقیقه 68 انجامید. در نهایت بازی با تساوی یک بریک و صعود شیلی خاتمه یافت.

در نهایت آلمان با 7 امتیاز به عنوان صدرنشین گروه دوم در نیمه‌نهایی رقیب مکزیک شد و شیلی 5امتیازی به عنوان تیم دوم باید در نیمه‌نهایی به مصاف پرتغال برود.

از گروه دوم استرالیا با 2 و کامرون با یک امتیاز سوم و چهارم شدند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 2 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن