اخبار تیم ملی فوتبالاخبار فوتبال ایران

گزارش تمرین امروز تیم ملی،حضور حسن زاده و عصبانیت کیروش

تمرین تیم ملی فوتبال ایران روز جمعه با حضور همه بازیکنان دعوت شده برگزار شد و تحت شعاع عصبانیت کیروش از حضور بدون هماهنگی حسن زاده در تمرین تیم ملی بود .

سایت فوتبال روز :

تمرین امروز تیم ملی از ساعت 11 در ورزشگاه آزادی تهران آغاز شد و بازیکنان زیر نظر کارلوس کی‌روش به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند.

* اتوبوس تیم ملی ساعت 10:30 وارد ورزشگاه شد. سپس بازیکنان به رختکن رفتند و مهدی طارمی به‌عنوان اولین بازیکن وارد زمین شد.

* میک مک درموت، مربی پیشین استقلال که در تمرین امروز تیم ملی حاضر شده بود، برای دقایقی جلسه‌ای سرپایی را با کارلوس کی‌روش برگزار کرد.

* بازیکنان تیم ملی ابتدا در اختیار خودشان بودند و کار با توپ انجام دادند و سپس زیرنظر دستیاران کی‌روش به سه گروه تقسیم شدند تا تمرین حفظ توپ انجام بدهند. بازیکنان در ادامه زیر نظر کی‌روش سانتر از جناحین، شوت به دروازه و تمرینات گلزنی را مرور کردند.

* پژمان منتظری و میلاد محمدی علی‌رغم اینکه به تیم دعوت نشده‌اند، اما همانند روز گذشته به محل تمرین تیم ملی آمدند و زیرنظر پزشک تیم تمرین اختصاصی انجام دادند. مهدی ترابی نیز به‌صورت اختصاصی تمرین کرد.

* سیدجلال حسینی که روز گذشته به صورت اختصاصی کار کرده بود، امروز در تمرینات گروهی حاضر و پا به توپ شد. حسینی در اواخر تمرین از سایر بازیکنان جدا شد تا بار دیگر به‌صورت اختصاصی تمرین کند.

* اسماعیل حسن‌زاده، رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در محل تمرین امروز تیم ملی حضور داشت.

* بازیکنان لباس یک‌دست قرمز به تن داشتند و دروازه‌بانان هم با لباس یک‌دست سبز رنگ تمرین کردند.

* مربی بدنساز تیم ملی بازیکنان را به اسم کوچک صدا می‌کرد که نوع صدا کردن او، باعث خنده بازیکنان شده بود.

گزارش تمرین امروز تیم ملی،حضور حسن زاده و عصبانیت کیروش

منبع : تسنیم

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

69 − = 65

دکمه بازگشت به بالا
بستن