اخبار فوتبال اسپانیااخبار فوتبال خارجیلیگ قهرمانان اروپا

کریس رونالدو : من مطمئنم که تغییر خواهیم کرد

کریس رونالدو بعد از بازی با تاتنهام با خبرنگاران در مورد بازی ، شرایط رئال و … صحبت کرد

سایت فوتبال روز :

کریستیانو رونالدو، چهارشنبه شب در خانه تاتنهام متحمل‌ یکی از تلخ‌ترین و سنگین‌ترین شکست‌های دوران بازیگری‌اش در جمع کهکشانی‌ها شد. او یک گل زد که فقط جنبه اعاده حیثیت داشت چرا که تیمش پیش از این گل بار دروازه‌اش باز شده بود.

رونالدو در پایان بازی گفت: این وضعیت بدی است چون ما باختیم در حالی که به کسب پیروزی عادت داریم. روند بدی را در پیش گرفته‌ایم اما می‌خواهیم آن را تغییر دهیم و من مطمئنم که تغییر خواهیم کرد. این تازه اول راه است. ما کلی زمان داریم و هنوز می‌توانیم پیشرفت کنیم و به همین دلیل من مطمئنم که می‌توانیم تغییر کنیم.

رونالدو درباره نتایج ضعیفی که تیمش در این فصل گرفته از جمله دو باخت متوالی هفته جاری در لالیگا و لیگ قهرمانان، اظهار داشت: هیچ اتفاق بدی  در تیم ما رخ نداده است. فقط چند نتیجه بد گرفته‌ایم. همیشه امکانش وجود ندارد که ما خوب بازی کنیم. باید تغییر و اعتراف کنیم که ما در وضعیتی نیستیم که می‌خواهیم. با این حال اوضاع را آن‌قدر هم بد نمی‌بینیم. باید به توانایی‌های خود ایمان داشته باشیم.

مهاجم پرتغالی کهکشانی‌ها درباره انتقاداتی که در این فصل از تیم او شده است، هم تأکید کرد: زمانی که نبرید، مردم دنبال دلیل می‌گردند. من اما به هم‌تیمی‌هایم می‌گویم که خودتان را نبازید چون اوضاع تغییر می‌کند. ناراحتی که در تیم به وجود آمده طبیعی است. زمانی که می‌بازید، شرایط آن‌طور که می‌‌‌خواهید نیستند. بحران؟ نمی‌دانم منظورتان چیست. مردم خیلی زود اتفاقات خوب را فراموش می‌کند. بحران؟ هرگز. ممکن است سه یا چهار بازی را ببازیم اما هرگز دچار بحران نشده‌ایم. نباید کارهایی که ما انجام داده‌ایم را از یاد ببرید.

رونالدو با اشاره به بازیکنانی که در تابستان امسال از کهکشانی‌‌ها جدا شدند، عنوان کرد: بازیکنانی که به جمع ما آمده‌اند همگی بازیکنانی دارای پتانسیل بالایی هستند. په‌په، موراتا و خامس همگی بازیکنانی بودند که قدرت تیم ما را افزایش می‌دادند اما الان تیم ما بازیکنان بسیار جوان‌تری دارد. علاوه بر این ما کارواخال و بیل را هم نداریم. اگر تمام بازیکنان‌مان باشند، تیم قدرتمندتری خواهیم داشت. نمی‌گویم که الان تیم‌مان از گذشته ضعیف‌تر است اما بازیکنانی که داریم کم تجربه‌تر هستند و تجربه فاکتور بسیار مهمی است. هدفم این نیست که بهانه بیاورم اما آنها (بازیکنان جوان) نمی‌توانند با برخی شرایط کنار بیایند.

رونالدو درباره اینکه آیا زیدان در رختکن به شاگردان چیزی گفته است یا نه، گفت: اتفاقاتی که در رختکن تیم ما رخ می‌دهد همانجا می‌ماند. ما آرام و همگی پشت او هستیم.

تمدید قرارداد و افت محسوس شمار گل‌های رونالدو در این فصل (تنها یک گل در ابتدای فصل جاری در لالیگا) موضوعات دیگری بودند که رونالدو به آنها اشاره داشت.

او تأکید کرد: من هنوز 4 سال دیگر قرارداد دارم و به نظرم کافی است. نمی‌‌خواهم قراردادی و بهتر ببندم. همه چیز خوب است. (در مورد افت آمار گل‌‌ها) هیچ اتفاقی نیفتاده است. من بسیار خونسردم. ارائه عملکرد خوب دیگر برای شما مهم نیست و فقط گل می‌خواهید. با این حال اگر بروید و در گوگل تایپ کنید گل‌های کریستیانو، همه چیز مشخص می‌شود. من نگران هیچ چیز نیستم.

کریس رونالدو : من مطمئنم که تغییر خواهیم کرد

منبع : تسنیم

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 5 = 4

دکمه بازگشت به بالا
بستن