اخبار فوتبال انگلیساخبار فوتبال خارجیلیگ قهرمانان اروپا

پوچتینو : همه شما دیدید که تاتنهام تیم بزرگی است

سرمربی موفق تاتنهام بعد از پیروزی بزرگ تیمش برابر رئال مادرید در نشست خبری به سوالات پاسخ داد

سایت فوتبال روز :

پوچتینو پس از این بازی که تیمش با 3 گل از حریف پیش افتاده بود و در نهایت اولین شکست کهکشانی‌ها در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا را از ماه اکتبر سال 2012 رقم زد، به خبرنگاران گفت: مسلماً کسب پیروزی پیامدهای خاص خودش را دارد و برد امشب‌مان ما را بیش از پیش در کانون توجه قرار خواهد داد و این چیزی است که همه در اروپا دیده‌اند. دو بازی برابر رئال مادرید انجام دادیم که در هر دوی آنها بسیار جنگنده ظاهر شدیم. حالا مهمترین چیز برای ما این است که به مرحله بعد صعود کرده‌ام، جایی که از ابتدای مسابقات می‌خواستیم باشیم. پس از این به بعد تمرکزمان روی جایگاهی است که در گروه خواهیم داشت تا برای مرحله بعد قرعه خوبی نصیب‌مان شود.

وی ادامه داد: چیزی که به ما انگیزه می‌دهد این است که به عنوان یک تیم پیشرفت کنیم و به اهداف‌مان برسم. همه شما دیدید که تاتنهام تیم بزرگی است. ما در ومبلی در حضور 80 هزار تماشاگرمان بازی می‌‌کنیم. چنین لحظاتی واقعاً تاریخی هستند. حالا ما نه تنها جزو بهترین تیم‌های انگلیس بلکه جزو بهترین تیم‌های اروپا هستیم. نتایجی مانند پیروزی امشب‌مان به مردم کمک می‌کنند که ببینند ما به کدام سمت داریم می‌رویم.

سرمربی تاتنهام خاطرنشان کرد: ما حالا می‌توانیم از نظر فیزیکی و روانی با بزرگترین تیم‌های اروپا رقابت کنیم و این وضعیت ما را برای چیزهایی که در آینده سر راه‌مان قرار می‌گیرند آماده و به ما کمک می‌کند درک کنیم که می‌توانیم به اهداف‌مان دست پیدا کنیم. آن اهداف هم چیزی نیستند جز بردن رقابت‌های بزرگ و این چیزی است که ما درباره‌اش رؤیا پردازی می‌کنیم. اینکه امسال به چنین اهدافی دست پیدا می‌کنیم یا نه مشخص نیست اما ما قطعاً در مسیر درستی قدم گذاشته‌ایم.

پوچتینو : همه شما دیدید که تاتنهام تیم بزرگی است

منبع : تسنیم

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 78 = 82

دکمه بازگشت به بالا
بستن