اخبار فوتبال خارجیخبر ویژهلیگ قهرمانان اروپا

مصاحبه زیدان بعد از شکست برابر تاتنهام : از نیمکت تیمم راضی نیستم

بهترین سرمربی سال جهان بعد از شکست تیمش برابر تاتنهام در نشست خبری , وجود بحران در تیمش رو رد کرد

سایت فوتبال روز :

زین‌الدین زیدان، سرمربی کهکشانی‌‌‌ تأکید داشت که هنوز اوضاع تیمش را بحرانی نمی‌بیند. زیزو در کنفرانس خبری پس از بازی به خبرنگاران که از او پرسیدند چرا تیمش دچار بحران شده است، گفت: من فکر نمی‌کنم که تیم‌مان دچار بحران شده باشد. باید به این فکر کنیم که ما سه امتیاز از تاتنهام کمتر داریم. باید به بازی‌های مراحل حذفی فکر کنیم. من فکر نمی‌کنم که تیم ما راه را گم کرده باشد، شاید مشکل کارمان این است که آرامش همیشگی که بازیکنان‌مان مقابل دروازه حریف داشتند را الان نداریم. پیش از این اگر دو موقعیت جلوی دروازه حریف به دست می‌آوردیم هردوی آنها به گل تبدیل می‌شد اما الان نه. ما موقعیت گلزنی داریم اما نمی‌توانیم از آنها استفاده کنیم. مطمئنم که در ادامه بازی‌ها بعدی جبران می‌کنیم.

وی افزود: ما باختیم اما فصل خیلی طولانی است. به تاتنهام تبریک می‌گوییم. این تیم جزو تیم‌هایی است که امسال می‌تواند قهرمان شود. خودمان هم می‌رویم تا ببینیم مشکل کارمان کجا بوده است. همه ما واقعاً ناراحت هستیم.

سرمربی رئال مادرید درباره دلیل شکست سنگین تیمش مقابل تاتنهام هم گفت: شاید همه بازیکنان ما دیگر در سطح همیشگی نیستند اما چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد. الان مشکل تیم ما روانی است. وقتی دو بازی متوالی می‌بازید از نظر روانی نمی‌توانید در شرایط خوبی قرار داشته باشید اما ما سه چهار روز وقت داریم تا استراحت کنیم و به کارمان ادامه دهیم.

یکی از مسائلی که به افت عملکرد رئال مادرید در این فصل مرتبط دانسته می‌شود، پایین آمدن سطح کمی و کیفی مهره‌های این تیم روی نیمکت در قیاس با فصول گذشته است و زیدان هم گفت که از نیمکت تیمش راضی نیست. او در این باره تأکید کرد: من از نیمکت تیمم راضی نیستم. در زندگی گاهی اوقات باید برخی چیزها را پذیرفت. مقطع کنونی برای ما چندان جالب نیست اما برای تغییر کردن فرصت داریم. ما نمی‌توانیم از وضعیت فعلی راضی باشیم. این شکست برای همه ما سخت بود اما لایقش بودیم و باید آن را بپذیریم. ما می‌دانیم که چطور باید تغییر کنیم و تغییر هم خواهیم کرد. باید تا زمانی که اوضاع تغییر می‌کند، طاقت بیاوریم.

زیدان ادامه داد: من فکر نمی‌کنم که مشکل تیم ما افت سطح آمادگی جسمانی بازیکنان‌مان باشد. آمادگی جسمانی آنها در وضعیت خوبی قرار دارد. نمی‌توانیم به خاطر دو شکست بگوییم که آمادگی جسمانی تیم در سطح بالایی است اما همیشه بعد از باخت در لالیگا تیم از نظر روانی در شرایط متفاوتی قرار می‌گیرد و این بار ما بابت شکست اخیرمان در لیگ تاوان سنگین‌تری دادیم.

مصاحبه زیدان بعد از شکست برابر تاتنهام :  از نیمکت تیمم راضی نیستم

منبع : تسنیم

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

39 − 35 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن