اخبار فوتبال انگلیساخبار فوتبال خارجیلیگ قهرمانان اروپا

مورینیو: من گفتم که لوکاکو پنالتی را نزند

مورینیو سرمربی منچستریونایتد بعد از جدال تیمش برابر بنفیکا و صعود به دور حذفی لیگ قهرمانان به سوالات رسانه پاسخ داد

سایت فوتبال روز :

مورینیو در کنفرانس خبری پس از بازی در پاسخ به سؤالی درباره پنالتی دوم منچستریونایتد – سؤالی که در مصاحبه تلویزیونی بعد از بازی هم از او پرسیده شده بود – با لحنی انتقاد آمیز گفت: نمی‌توانم درک کنم که چرا همه دارند از من سؤال تکراری می‌پرسند. من دارم حقوق می‌گیرم تا برای تیمم تصمیم بگیرم، حالا خوب یا بد. در نیمه اول، تصمیم ما (برای دادن ضربه پنالتی به مارسیال) بد بود. در نیمه دوم تصمیم دیگری گرفتیم و من در این تصمیم هیچ درامی نمی‌بینم. پنالتی‌زن ما برای این بازی مارسیال بود اما او زمان اعلام پنالتی دوم در زمین حضور نداشت. روملو می‌‌خواست پنالتی را بزند و او شخصیت و توانایی برعهده گرفتن چنین مسئولیتی را هم دارد، همین‌طور آندر هررا اما تصمیم من برای انتخاب پنالتی‌زن دوم‌مان بر اساس چیزهایی بود که در تمرینات چند روز اخیر بازیکنانم دیده بودم. بازیکنان به تصمیم من احترام گذاشتند و نتیجه‌‌اش را هم گرفتند. ختم کلام.

پیش از کنفرانس خبری، مورینیو مصاحبه‌ کوتاهی با شبکه BT Sport انگلیس داشت و در آن از او خواسته شد که عملکرد تیمش را توصیف کند. این تقاضا به مذاق آقای خاص خوش نیامد و او که در ابتدا برای جواب دادن به آن مردد بود، گفت: بهتر است از کارشناسان بخواهید که درباره این بازی صحبت کنند تا اینکه نظر مرا بپرسید. من حقوق می‌گیرم که کارم را انجام دهم که آن را هم هر روز انجام می‌دهم. این کارشناسان هستند که حقوق می‌‌گیرند که درباره کار من اظهارنظر کنند پس این بار هم بگذارید آنها حرف بزنند.

مورینیو در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه آیا از عملکرد تیمش راضی است، عنوان کرد: احساسم فراتر از خوشحالی است. ما بازیکنان زیادی را در ترکیب‌مان تغییر دادیم و طبیعی بود که پویایی همیشگی را نداشته باشیم. در این بازی بازی از یک پسر بچه از آکادمی‌‌مان (اسکات مک‌تومینای) استفاده کردیم. دو گل زدیم و گل هم نخوردیم و سه امتیاز گرفتیم. حالا 12 امتیاز گرفتیم و پول بیشتری برای باشگاه به ارمغان آوردیم چون هر پیروزی برای ما درآمد می‌آورد. علاوه بر این مصدوم نداشتیم به جز جسی لیندگارد که دردی از ناحیه کمر دارد که فکر نمی‌کنم جدی باشد. پس من خیلی بیشتر از راضی هستم.

با وجود کسب پیروزی در تمام بازی‌‌هایش، منچستریونایتد هنوز صعود نکرده است و همین موضوع تعجب مورینیو را در پی داشت. او عنوان کرد: ما هنوز صعود نکرده‌ایم؟ 4 برد و هنوز کافی نیست؟ پس باید از دو بازی بعدی‌مان هم امتیاز بگیریم.

آقای خاص سپس گفت که برایش آن‌قدرها مهم نیست که تیمش در گروه خود به عنوان تیم اول صعود کند یا تیم دوم. او تأکید کرد: من نمی‌دانم اهمیت صعود به عنوان صدرنشین چیست چون گاهی اوقات تیمی که اول می‌شود در مرحله یک هشتم نهایی با تیم دومی روبه‌رو می‌شود که بسیار سخت‌ است و گاهی اوقات یک تیم دوم در مرحله بعد با تیمی روبه‌رو می‌شود که انتظارش را ندارد. بنابراین من نمی‌دانم فرقش در چیست. چیزی که من می‌دانم این است که ما می‌خواهم تمام امتیازات را کسب کنیم. ما هنوز صعود نکرده‌ایم پس باید دو بازی بعدی را ببریم و با 18 امتیاز کامل صعود کنیم که خیلی خوب خواهد بود. آخرین باری که منچستریونایتد در لیگ قهرمانان بود، در گروهش سوم و حذف شد. پس این بار خوب می‌شود که ما به مرحله بعد صعود کنیم.

منبع : تسنیم

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 37 = 44

دکمه بازگشت به بالا
بستن