عمومی

بیرانوند: درباره رفتن به تراکتور تصمیم می‌گیرم

علیرضا بیرانوند بعد از بازی پرسپولیس – سایپا خبر از احتمال سرباز شدنش و رفتن به تراکتور داد

سایت فوتبال روز »

از میکسدزون ورزشگاه تختی، بیرانوند که شایعه حضورش در تراکتورسازی از مدت ها قبل شنیده می شود در گفت و گو با خبرنگاران به ابهامات پاسخ داد. او گفت: دو هفته بعد در این باره تصمیم خواهد گرفت.

 

از موقعیت ها استفاده کردیم

علی دایی یکی از بهترین فوتبالیست های ایران، آسیا و جهان است و تیم جوان و خیلی خوبی داشت. خدا را شکر توانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم و از یکی، دو شانسی که در نیمه اول داشتیم به گل برسیم.

احتمال دارد به تراکتور بروم

من متاهل هستم و دو بچه دارم. سربازی من کم است و احتمال دارد این اتفاق برایم بیفتد. جام جهانی هم نزدیک است و باید سربازی را پشت سر بگذارم. باید این تصمیم را بگیرم که یک تصمیم خیلی سخت است، اما همانطور که گفتم چون بچه دارم و متاهلم روی سربازی ام تاثیر می گذارد.

 

باید به فکر خودم باشم

بیرانوند در پاسخ به سوال خبرنگاری که از وی پرسید با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس این تیم از ناحیه دروازه ضربه خواهد خورد، گفت: من باید به فکر خودم باشم چون جام جهانی نزدیک است، می خواهم تلاش کنم و با نظر کادرفنی به جام جهانی بروم. آرزوی هر بازیکنی هم هست که آنجا خودش را نشان بدهد و اگر هر اتفاقی هم بیفتد من خیالم راحت است که می توانم لژیونر بشوم.

 

می توانم تا 10 سال دیگر درسم را ادامه دهم

همه چیز دست خودم است چون می توانم تا 10 سال دیگر هم درسم را ادامه بدهم. اما باید تصمیم بگیرم این چند ماهی که برای دریافت کارت پایان خدمت لازم دارم را بگذرانم تا کارم انجام شود. من دو، سه هفته برای تصمیم گیری وقت لازم دارم.

 

اگر بروم برمی گردم

من هنوز برای رفتن تصمیم قطعی نگرفته ام، با پرسپولیس هم قرارداد دارم اما اگر بروم برمی گردم. ضمن اینکه باید خانواده خودم را هم در نظر بگیرم چون آنها در زندگی ورزشی من نقش زیادی داشته اند.

برانکو با رفتنم مشکلی ندارد

با آقای برانکو صحبت کردم و پیش از بازی استقلال خوزستان ایشان را در جریان گذاشتم و آقای برانکو هم با این موضوع مشکلی ندارد.

 

تهدید باشگاه نفت

اگر باشگاه نفت تهران تا فردا با من، سیدجلال حسینی و وحید امیری تسویه حساب نکند هر چیزی که می دانیم را به زبان خواهیم آورد و از هیچ کس هم نمی ترسیم. باشگاه نفت تهران دوباره 8 روز وقت خواسته در حالی که هنوز یک کار درست و حسابی انجام نداده و من نمی دانم این آقای گل محمدی روی چه حسابی نفت را به آقای جهانیان داده. آقای عماد حسینی، تاجیک و دیگران الان در کدام سوراخ قایم شده اند که جواب ما را بدهند؟

دفتر باشگاه در کارواش است!

خیلی چیزها را می دانم اما تا فردا به آنها مهلت می دهم. آقای ساکت! آقای تاج! مالکی که دفترش در کارواشی باشد که ماشین مردم را شستشو می کند می تواند عهده دار باشگاهی باشد که در جام باشگاه های آسیا بازی می کند؟ وقتی من به آنجا رفتم ماشین من را شستن و به من تحویل دادند، همین!

منبع : ورزش 3

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 4

دکمه بازگشت به بالا
بستن