اخبار پرسپولیسلیگ قهرمانان آسیا

آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس برای اخذ مجوز حرفه‌ای

آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس برای اخذ مجوز حرفه ای و حضور در لیگ قهرمانان اسیا اعلام شد

سایت فوتبال روز :

نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا فقط فردا (دوشنبه) را مهلت دارند تا مدارک لازم جهت اخذ مجوز حرفه‌ای را به AFC ارسال کرده و بتوانند در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنند. در این بین فرق باشگاه پرسپولیس با 3 باشگاه دیگر این است که پرونده شکایتی در فیفا ندارد و طلبکاران داخلی‌اش نیز نامه‌ای به AFC ارسال نکرده‌اند، البته این ادعایی است که مدیر روابط عمومی این باشگاه مطرح می‌کند.

پندار خمارلو در مورد آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس برای دریافت مجوز حرفه‌ای از AFC گفت: مدیریت باشگاه از مدت‌ها پیش پیگیر این مسئله بوده و این طور نیست که در روز‌های آخر به این فکر بیفتیم. در چند روز اخیر طاهری و مسئولان حقوقی باشگاه در حال تکمیل کردن مدارک برای ارسال به AFC بوده‌اند و بعد از اینکه کارها انجام شد، مدیریت باشگاه به طور کامل در مورد اقدامات انجام شده توضیحات لازم را ارائه خواهد داد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تضمین می‌دهد باشگاه پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته نشود؟ عنوان کرد: هیچ‌کس نمی‌تواند تضمین دهد که AFC به ما مجوز حرفه‌ای را خواهد داد. پرداخت بدهی‌ها یک طرف قضیه است و مسائل دیگر برای اخذ مدرک حرفه‌ای هم وجود دارد که AFC با هیچ باشگاهی در این زمینه شوخی ندارد. هما‌نطور که باشگاه بزرگی و سرمایه‌داری چون العین نتوانست این مجوز را بگیرد. متاسفانه‌های باشگاه پرسپولیس یکسری بدهی‌های از 10 سال گذشته دارد که در مورد آنها قبلا اقدامات لازم صورت نگرفته است. به هر صورت حساب مالی باشگاه پرسپولیس  تایید شده است.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا طلبکاران این باشگاه به AFC نامه زده‌اند یا نه گفت: نه خوشبختانه ما نه هیچ پرونده‌ای در فیفا داریم و نه طلبکاری به AFC نامه زده است. غیر از پرونده گولچ که هم او از ما شکایت کرده و هم ما از وی شاکی هستیم که مطمئنا به نتیجه رسیدن این پرونده زمان‌بر خواهد بود، مورد دیگری وجود ندارد.  شاکیان زیادی در فیفا داشتیم که در مورد آنها اقدامات لازم انجام شد و رضایت‌شان را گرفتیم.

وی همچنین درباره ابهامات بلیت فروشی دربی گفت: اسپانسر باشگاه لیست بلیت‌های فروخته شده را برای باشگاه ارسال کرده که به زودی آن را در سایت باشگاه اعلام می‌کنیم. تاخیر به وجود آمده نیز به دلیل مسائل و درگیری‌های مربوط به اخذ مجوز حرفه‌ای بود.

آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس برای اخذ مجوز حرفه‌ای

منبع : تسنیم

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 3 = 3

دکمه بازگشت به بالا
بستن