اخبار فوتبال ایرانخبر ویژه

خداداد عزیزی : قائدی بیشتر بازی‌ها روی نیمکت بوده، چرا حالا ناراحت شده است؟

غزال تیزپای فوتبال ایران که این روز ها به دور از هیاهوی فوتبال و مربی گری است در مصاحبه ای راجع به مهدی قائدی و همچنین تیم ملی به صحبت پرداخت

سایت فوتبال روز :

وقتی مهدی قائدی در هفته‌های ابتدایی که در ترکیب استقلال قرار گرفت خیلی‌ها اعتقاد داشتند خداداد عزیزی جدید ظهور کرده است، اما خیلی زود وارد حاشیه شد. به نظر شما این اتفاق به چه دلیل رخ داد؟

بعید می‌دانم شفر قائدی را به خاطر با دمپایی به سر تمرین آمدن کنار گذاشته باشد. قطعاً فحاشی و بی‌احترامی این بازیکن باعث شده سرمربی استقلال او را کنار بگذارد. به طور کلی نظم تیمی برای مربیان آلمانی خیلی مهم است و این تصمیم هم به همین دلیل گرفته شده است.

برخی می‌گویند این برخورد باعث می‌شود فوتبال این بازیکن نابود شود؟

قائدی خودش باید مراقب فوتبالش باشد. وقتی این کارها را می‌کند، خودش هم باید جوابگوی اعمالش باشد. اتفاقاً به نظر من چون قائدی جوان است باید مراقب خودش باشد. اگر از الآن به مربی فحاشی کند، چند وقت دیگر معلوم نیست چه کاری خواهد کرد! این بازیکن باید خودش، خودش را جمع کند و اینکه نابود شود یا نه، به خود او بستگی دارد.

* کنار گذاشتن این بازیکن تصمیم درستی است؟

بله، درستش هم همین است و اگر من هم جای شفر بودم همین کار را می‌کردم. شاید اگر یک مربی ایرانی در استقلال بود، این مسئله با سلام و صلوات حل می‌شد، اما به نظرم شفر با این مسئله به سختی کنار بیاید. او سرش نمی‌شود بگویند این بچه است و نفهمیده. ضمن اینکه من تعجب می‌کنم، قائدی هیچ موقع بازیکن ثابت استقلال نبوده که دست به چنین کاری زده است. اگر یک نفر بازیکن ثابت یک تیم باشد و زمانی که سرمربی جدید می‌آید به او بازی ندهد، طبیعی است ناراحت شود، اما قائدی بیشتر بازی‌ها روی نیمکت بوده، چرا حالا ناراحت شده است؟

* از بحث استقلال جدا شویم، این روزها تیم سابق شما یعنی سیاه‌جامگان اوضاع خوبی ندارد و حتی اکبر میثاقیان از این تیم جدا شده است، آینده این تیم را چطور می‌بینید؟

نمی‌خواهم در مورد سیاه‌جامگان حرف بزنم.

* تیم ملی دو بازی تدارکاتی با توگو و روسیه انجام داد، این بازی‌ها چطور بود؟

توگو که تیمی نداشت،‌ اما بازی با روسیه من خودم در استادیوم بودم و به نظرم تیم ما خیلی خوب بازی کرد و دفاع منظمی داشت. به نظرم اگر ما با همین سیستم مورد علاقه کی‌روش در جام جهانی بازی کنیم و کمی هم در قرعه‌کشی خوش‌شانس باشیم، شانس صعود به دور دوم جام جهانی را داریم.

منبع : خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

65 + = 70

دکمه بازگشت به بالا
بستن