اخبار استقلالاخبار فوتبال ایرانخبر ویژه

مصاحبه جنجالی امیرحسین صادقی علیه کادرفنی و مدیریت استقلال

امیرحسین صادقی که هفته گذشته نامش برای بازگشت به استقلال مطرح شده بود بعد از انتقال منتظری مصاحبه ای جنجالی علیه برخی عوامل در استقلال کرد

سایت فوتبال روز :امیرحسین صادقی بازیکن سابق استقلال که در حال حاضر با پیکان قرارداد دارد، یکی از بازیکنانی بود که پیش از بازگشت پژمان منتظری، نامش برای حضور در استقلال مطرح شده بود. ماجرایی که باعث شده بود صادقی عصبانی هم بشود. این در حالی بود که صادقی چندی پیش قراردادش را با پیکان تمدید کرد. با او در این باره صحبت کرده ایم:

 

دورهایشان را زدند

از استقلال فقط یک روزنامه‌اش هست که من می‌خوانم وگرنه خبر دیگری از این باشگاه‌ ندارم، در برخی رسانه‌ها خواندم که گفته‌ بودند امیرحسین صادقی در لیست استقلال بود، اما چون با پیکان تمدید کرد به سراغ گزینه‌های دیگر رفتیم! اولا باید بگویم که من بارها و بارها گفته‌ام برای استقلال جانم را هم می‌دهم، هوادار استقلال می‌داند وقتی امیرحسین صادقی می‌گوید جانم را برای استقلال می‌دهم یعنی چه، امروز هم این حرف را نزدم، من سه سال است که این حرف‌ را می‌زنم، ده روز پیش هم قبل از تمدید با پیکان گفتم که برای استقلال هیچ شرطی ندارم، استقلالی واقعی برای استقلال شرط نمی‌گذارد. اما آقایان رفتند در بازار دورهایشان را زدند وقتی دیده بودند کسی را پیدا نکردند، می خواستند با اسم من بازی کنند و مرا مقابل هوادار استقلال قرار دهند.

 

دوست داشتم پژمان برگردد

خوشبختانه منتظری با استقلال قراردادش را تمدید کرد البته من نمی‌دانستم بحث پژمان و استقلال چه بود که قرارداد تمدید نشد اما شخصا دوست داشتم پژمان به استقلال برگردد و شرایط تیم بهتر شود. اما می خواهم بگویم نمی‌شود چون هفته‌های قبل خیال‌شان از بازگشت پژمان راحت بود سراغ من را نگرفتند، بعد که فهمیدند پژمان نمی‌آید و به دفاع نیاز دارند، با اسم من بازی می‌کنند.البته همانطور که گفتم خیلی خوب شد که منتظری با استقلال تمدید کرد.

 

باندبازها نمی‌خواهند به استقلال برگردم

شما شک نداشته باشید تمایلی به بازگشت من در استقلال وجود ندارد، اگر من را می‌خواستند می‌دانستند که چقدر راحت برای پوشیدن پیراهن تیم محبوبم توافق می‌کردم و به استقلال می‌رفتم، اما در استقلال باندبازها نمی‌خواهند من به این تیم بیاییم چون در باند آنها نیستم. این روش‌ها هم نخ‌نما شده و آقایان مدیر باید بدانند دیگر این مدل ترفندها در فوتبال جواب نمی‌دهد. این وضعیت برای استقلال جالب نیست، در استقلال همه چیز عوض شده و من برای این وضعیت ناراحتم. هوادار استقلال نباید نگران نقل‌وانتقالات باشگاهش باشد چرا که آنجا استقلال است و بازیکن باید سروکله‌اش را بشکند تا به آنجا برود، اما حالا چه اتفاقی افتاده؟

 

خرید جنجالی فصل قبل چه شد؟

سال گذشته و همین‌طور سال قبلش می‌خواستم به استقلال برگردم، اما کسی سراغ من نیامد، رفتند با آن همه جاروجنجال بازیکن میلیاردی خریدند، به هفته نکشیده مصدوم شد و بعد از جدایی از استقلال چه حرف‌ها که پشت سر تیم و مربی زده نشد! این‌ها امثال من را نمی‌خواهند، همان‌هایی را می‌خواهند که دو بازی هم برای استقلال نمی‌کنند، میلیاردی می‌گیردند و دست آخر هم آن‌طور علیه‌شان مصاحبه می‌کند.

 

با کمترین قیمت برای استقلال بازی می‌کنم

میلیاردی پول می‌دهند و خروجی‌شان پوچ است، این مسائل کی در استقلال وجود داشت؟ من هنوز در بهت قراردادهای فصل قبل استقلال هستم، این همه هزینه برای خط دفاعی کردند و سرنوشتش چه شد؟ خیلی‌ها می‌گویند تو بعد از بازی العین صدایت در آمد، اما مصاحبه‌هایش موجود است، من از سه سال پیش این حرف‌ها را می‌زدم، هنوز هم می‌گویم نه اینکه مجانی بازی کنم اما قراردادم را خودشان ببندند، من با استقلال سفید امضا می‌کنم مثل همه فصل‌های گذشته نه مدیربرنامه‌ای دارم، نه پیش‌شرطی و نه آپشنی! امیرحسین صادقی با استقلال و هوادارش دلی بازی می‌کند و مثل بعضی‌ها منتی هم سر این تیم و هوادار مظلومش نمی‌گذارد.

 

من باشم باندشان را بهم می‌ریزم

نمی‌خواهند من باشم چرا که باشم باندشان را بهم می‌ریزم، کسانی که نفهمیدیم کی استقلالی شده‌اند برای من و امثال من بحث استقلال را وسط می‌کشند، در استقلال باند درست کرده‌اند و هر که در باندشان نباشد می‌زنند، استقلالی واقعی فقط یک باند دارد و آن هم باند استقلال و هوادارش، نتیجه باند بازی آقایان را در این چند فصل دیده‌ایم.  من همیشه سکوت کرده‌ام و آرام بودم اما حالا می‌بینم که دارند با اسم من بازی می‌کنند، به آنها هشدار می‌دهم اگر با اسم من بازی کنند با حیثیت‌شان بازی می‌کنم. نمی‌شود که دنبال همه بروند و وقتی کسی را پیدا نکردند دست آخر بگویند امیرحسین صادقی هم هست، من برای خودم عزت‌ و احترامی دارم، عزت و احترامی که هوادار استقلال و نام بزرگ این تیم به من داده است، هوادار بخواهد جانم را هم برایش می‌دهم اما وارد این بازی‌ها نمی‌شوم و امیدوارم این بار آخری باشد که با اسم من بازی می‌کنند

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 2

دکمه بازگشت به بالا
بستن