اخبار پرسپولیساخبار لیگ برتر ایرانخبر ویژه

پرسپولیس در استانه تمدید قرارداد با برانکو

مدیر عامل پرسپولیس در مصاحبه دیگر امروز خود خبر از توافق با برانکو برای تمدید قرارداد  داد

سایت فوتبال روز :

علی اکبر طاهری گفت: در این مدت بازیکنان تمرینات را سپری کرده و با توجه به برنامه برانکو، خودشان را برای بازی این هفته و سپس الهلال آماده می‌کنند. چند مصدوم داشتیم که خوشبختانه شرایط‌شان بهتر شده و امیدواریم بازی‌های داخلی و آسیایی را با برد سپری کنیم تا خبر خوشی به هواداران بدهیم.

وی در مورد اظهارات مهدی تاج مبنی بر کاهش محرومیت پرسپولیس در قضیه مهدی طارمی گفت: شاید لازم به توضیح بیشتری باشد. در توضیحات بیشتر باید رعایت طبقه‌بندی مطالب را کرد، چرا که وکلا این مسائل را رصد می‌کنند. دو مطلب وجود دارد؛ یکی بازیکن و یکی باشگاه. اعتراض ما به حکم و تعلیق حکم، هم از طرف ما پیگیری می‌شود و هم از طرف بازیکن. اسنادی را هم ترجمه کرده و در حال انتقال آن هستیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه مبلغ جریمه طارمی را چه‌کسی باید پرداخت کند، تصریح کرد: وظیفه بازیکن است که جریمه را بدهد، اگر باشگاه بخواهد پرداخت کند، طلب ما از طارمی خواهد شد. الآن نباید روی این بحث‌ها کار کرد. باید دنبال این باشیم فضا را مدیریت کنیم. همه سعی و تلاش ما این بوده که هوادارمان دل‌شاد شود. همه عوامل دست به دست هم دادند و سال گذشته قهرمان لیگ شدیم و امسال هم شرایط را داریم. اتفاقات در فوتبال وجود دارد، یک بار بازیکن آسیب می‌بیند و یک بار هم محروم می‌شود. باید به‌نحوی مدیریت کنیم که هواداران به حمایت‌شان ادامه بدهند.

طاهری در پاسخ به این سؤال که اگر محرومیت پرسپولیس سر جای خود بماند، برنامه باشگاه برای نقل و انتقالات چه خواهد بود، گفت: ما بیکار ننشسته‌ایم و برای آن برنامه‌ریزی کرده‌ایم و به‌موقع اقدام می‌کنیم. امیدواریم ابتدا تعلیق را بگیریم و آن را به زمان اعلام رأی نهایی در CAS موکول کنیم. اول  اعتراض می‌کنیم و بعد باید مدارک ارسال شود و دفاع کنیم.

وی در مورد اینکه آیا طارمی می‌تواند در دیدار برگشت مقابل الهلال عربستان بازی کند یا نه، گفت: طبق آن چیزی که به ما گفته‌اند، شرایط تعلیق محرومیت طارمی وجود دارد و در این صورت او می‌تواند در این بازی به میدان برود.

مدیرعامل پرسپولیس در واکنش به اینکه گفته می‌شود برانکو قراردادش را تمدید می‌کند یا نه، گفت: اینکه قرارداد برانکو تمدید می‌شود یا نه را در حال حاضر نمی‌دانم. دو سال پیش هم چنین موضوعاتی مطرح شد، اما طی فرایندی در انتهای فصل قرارداد برانکو و بازیکنان تمدید شد. به‌خاطر دارم که در عمان با برانکو صحبت کرده و پنجشنبه‌روزی قراردادش را تمدید کردیم. این فرایند دو ماه طول کشید، بنابراین مدام جلسه می‌گذاریم. می‌دانیم که قرارداد برانکو امسال به پایان می‌رسد و صحبت‌هایی انجام شده و توافقاتی هم شده است. دو سال پیش هم گفتم چقدر فرایند طول کشید.

طاهری در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه “زمانی صحبت از حضور در جام باشگاه‌های جهان کردید و آیا این شرایط وجود دارد که پرسپولیس در این رقابت‌ها حضور داشته باشد؟”، گفت: اصولاً در افق کاری‌تان هدف عالی در نظر می‌گیرید، اگر هدف‌ها کوچک باشند، خروجی کار بزرگ نمی‌شود. طبق صحبتی که با برانکو کرده بودیم، دوست داشتیم در فینال جام باشگاه‌های جهان بازی کنیم. این یک هدف‌گذاری بود. شخصاً به برانکو خیلی اعتماد دارم و این بحث‌ها را در هیئت مدیره هم بررسی می‌کردیم.

منبع : تسنیم

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 7 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن