اخبار فوتبال ایراناخبار لیگ برتر ایران

کرانچار:از نتیجه راضی هستم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان بعد از بازی با پرسپولیس گفت که از نتیجه کسب شده راضی است

سایت فوتبال روز :

زلاتکو کرانچار در نشست خبری بعد از بازی پرسپولیس و سپاهان گفت: از سطح کیفی بازی با پرسپولیس از سوی هر دو تیم راضی هستم. این بهترین بازی ما از ابتدای فصل تا الان بوده است. تیم حریف تمام تلاش و توان خود را به کار گرفت و ثابت کرد که یکی از بهترین تیم‌های حال حاضر ایران است.

وی درباره عملکرد خوب سپاهان در نیمه دوم و ضعفهای این تیم بخصوص در خط دروازه و سانترهای ارسالی تاکید کرد: ما در نیمه دوم منسجمتر از نیمه اول بازی کردیم. متاسفانه به خوبی از فرصتهایمان بهره نبردیم. سرلک و ثاقبی در توپهای برگشتی در خلا قرار گرفته بودند که نمی توانستند توپ را به بازی بگیرند. این مسئله باید به مرور زمان در بازیکنان ایجاد شود. درباره دروازه بان هم باید بگویم ارزیابی خود دروازه بان در صحنه ها مهم است. پرسپولیس به عنوان یکی از بهترین تیمهای ایران بهترین سرزن ها را هم در اختیار دارد و ممکن است با خروج بی موقع دروازه به خطر بیافتد.

سرمربی سپاهان ادامه داد: وقتی با نتیجه ۲ بر یک عقب بودیم گلر ما توپ طارمی را دفع کرد و همان باعث شد گل تساوی را بزنیم. تذکراتمان را در تمرینات به دروازه بان می دهیم و باید این مسئله را حل کنیم. گلهایی که گلر ما برابر نفت آبادان و فولاد هم دریافت کرد می تواند در ذهنیت این بازیکن تاثیر داشته باشد.

کرانچار در خصوص اینکه تیمش یکی از بهترین بازیسازها را در اختیار دارد ولی ضعف بازیسازی در تیمش مشهود است، تصریح کرد: اگر به خاطر داشته باشید در هفته های پایانی فصل گذشته ما جباروف را در اختیار داشتیم که خودش را به خوبی با خواسته های ما هماهنگ کرد. پس از رفتن جباروف دنبال بازیکنی بودیم که جای او را پر کند. بازیکنان خوبی در این پست نبودند که جذب کنیم ولی در این بین رافائل پدیدار شد. این بازیکن به خاطر نداشتن تمرین نتوانست ابتدای فصل ما را به خوبی همراهی کند. با پشت سر گذاشتن چرخه کوتاه، امیدواریم خودش را به سطح موردنظر ما برساند. همچنین علی کریمی را هم اضافه کرده ایم که اگر این بازیکن خودش را در تیم پیدا کند و جا بیاندازد، پشت خط حمله می تواند در کنار شاهین ثاقبی به نقش خود عمل کنند. باید این سه بازیکن را به صورت آماده در اختیار داشته باشیم.

وی همچنین درباره مصدومیت عزت الله پورقاز به خاطر مصدومیت و حضور دیرهنگام رودریگز در زمین به جای پورقاز، گفت: می خواستیم رودریگرز سریع به زمین بیاید. من پشتم به میز ناظر بود. فکر می کنم به خاطر لیستی که در اختیار داشتم، از لحاظ فنی آسیب دیدیم. رودریگز می توانست زودتر وارد زمین شود تا گل دوم را نخوریم. من پشتم به میز ناظر بود و نمی دانم چرا این تعویض آهسته صورت گرفت. یک چیزی آنجا گیر پیدا کرده بود که این کار زود صورت نگرفت. فکر می کنم روی میز ناظر اتفاقی افتاد ولی تمام تمرکز و حواسم به بازی بود و متوجه نشدم.

سرمربی سپاهان درباره وضعیت داوری مسابقه و پنالتی پرسپولیس یادآور شد: در این هفت هفته ای که گذشته است، خیلی از قضاوت ها عجیب بوده است که عمدتا به ضرر ما بوده است. امیدوارم این اشتباهات برحسب اتفاق بوده و مسئله دیگری در میان نبوده باشد. داوران ما معلومات بسیار بالایی دارند. داور ارزیابی خودش را انجام داد ولی باید بگویم زمانی که کرنر زده می شود، اصولا ذهن داور به سمت پنالتی نمی رود. پنالتی پرسپولیس سخت گیرانه گرفته شد.

کرانچار  همچنین مصدومیت پورقاز گفت: این بازیکن به خاطر درد شدید کمر به بیمارستان منتقل شد. وضعیت او در بیمارستان بهتر شده است ولی باید صبر کنیم تا نظر نهایی پزشکان اعلام شود.

وی درباره وضعیت استانکو سرمربی سابق پرسپولیس و سپاهان و قطع شدن یکی از پاهایش، خاطرنشان کرد: مطلع شدم که به دلیل دیابت، به ناچار پای استانکو قطع شده است ولی وضعیت جسمی وی رو به بهبود است. استانکو بیمارستان را ترک کرده و در منزل تحت مراقبت پزشکان است.

سرمربی سپاهان در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه تیمش در نیمه اول تحت تاثیر پرسپولیس بود و در نیمه دوم بازی به مراتب بهتری از خود به نمایش گذاشت، گفت: در طول هفته مدام از بازیکنان می خواستم از دقیقه نخست، بازی جنگنده در دستور کار قرار دهند ولی بازیکنان تحت تاثیر تیم با کیفیت پرسپولیس منهای شکست برابر پیکان قرار گرفته بودند. سایر نتایج پرسپولیس خیره کننده بود. بازیکنان ما در نیمه دوم متوجه شدند اتفاق خاصی نیفتاده و بازیکنان حریف بال ندارند که پرواز کنند. در نیمه اول بازی شانه به شانه بود ولی در نیمه دوم و زمانی که بازی با تساوی یک به یک در جریان بود، می توانستیم برنده باشیم. در مجموع از نتیجه راضی هستم.

منبع : مهر

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

23 + = 28

دکمه بازگشت به بالا
بستن