اخبار فوتبال ایراناخبار لیگ برتر ایران

مجید جلالی : ما خلع سلاح شدیم!

مجید جلالی سرمربی پیکان معتقد است برای بازی با پرسپولیس شاگردانش انگیزه بالای دارند

سایت فوتبال روز :

مجید جلالی در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس برابر پیکان گفت: طبیعی است هر تیمی بخواهد در این شرایط با پرسپولیس بازی کند کار سختی داشته باشد. با این حال به نظرم هر تیمی پاشنه آشیل دارد و امیدوارم فردا در ورزشگاهی که پر خواهد شد، بازی خوبی را انجام دهیم.

وی در خصوص اینکه با توجه به نیمکت قوی پرسپولیس پاشنه آشیل این تیم را در کجا می‌بیند، اظهار داشت: ترجیح می‌دهم اگر چنین چیزی وجود دارد آن را در زمین عملیاتی کنیم. پرسپولیس پارامترهای مثبت زیادی در خط حمله دارد و در همین شرایط هم ممکن است اشتباه کند. با این حال یکی از این پارامترهای مثبت پرسپولیس قطعاً نیمکت قوی این تیم است و همین مسئله بازی با چنین تیمی را به شدت سخت می‌کند، اما بازی با پرسپولیس برای من و تیمم انگیزه بسیار بالایی ایجاد کرده است.

سرمربی تیم فوتبال پیکان درباره اینکه تیمش فصل گذشته پدیده لیگ بود و چرا تاکنون نتوانسته نتیجه بگیرد و آیا عامل آن جدایی منشا و نعمتی است یا مسئله دیگری وجود دارد، گفت: مسئله دیگری وجود ندارد. ما همین حالا در پایان هفته پنجم نتیجه بهتری نسبت به فصل گذشته در همین موقع گرفته‌ایم. به‌هرحال ما در خط حمله خلع سلاح شدیم و این مسئله حداقل در شروع لیگ روی ما  تأثیر منفی می‌گذارد.

وی افزود: به‌هرحال باید در خلال بازی‌ها این تأثیر منفی را کم کنیم، اما همین حالا نیز شرایط ما بسیار خوب است. ما بازیکنان جوانی داریم که برای بهتر شدن و پیشرفت کردن با اشتیاق تمرین می‌کنند و مسلماً نگرانی‌هایی هم داریم، اما من با داشتن بازیکنانی که با شوق و انگیزه بالا تمرین می‌کنند، آینده خوبی برای تیمم متصورم.

جلالی درباره اینکه با توجه به خستگی تیم پرسپولیس تغییر در ترکیب این تیم قابل پیش‌بینی است که به احتمال زیاد منشا و نعمتی بازی خواهند کرد و چه برنامه‌ای برای مهار آنها دارد، گفت: با شناخت از پیشینه برانکو بعید می‌دانم که او تغییری در ترکیب تیمش ایجاد کند. با این حال ما شرایط مختلف بازی با پرسپولیس را تمرین کرده‌ایم.

«شما تخصص خاصی در جوان‌گرایی دارید و آیا بهتر نبود بازیکنانی مانند خدابنده لو و گروسیان به جای همراهی تیم جوانان می‌مانند تا پیکان را در این شرایط همراهی کنند؟»، جلالی در واکنش به طرح این موضوع اظهار داشت: خدابنده‌لو در رده امیدهاست، اما از ابتدا هم با ما بود و در تمرینات پیش‌فصل حضور داشت و تیم امید را همراهی نمی‌کرد. اکنون نیز به واسطه قراردادی که با سایپا بسته بود، محروم است و فقط می‌تواند در اردوهای ملی حضور داشته باشد. در غیر این صورت او تا همین هفته‌ها برای ماچند بازی انجام می‌داد. ما بازیکنان دیگری داریم که در رده جوانان و امید هستند و شانس بازی‌شان بالاست. مطمئناً برای بازی مقابل پرسپولیس هم چهار یا پنج بازیکن جوان روی نیمکت ما حضور خواهند داشت.

وی درباره اینکه چرا مهاجمان خارجی پیکان که جذب این تیم شدند نتوانستند جای منشا را پرکنند، گفت: مهاجمان خارجی ما تا حالا بازی نکرده‌اند. فقط کنت یک بازی مقابل فولاد بازی کرد و اکنون نیز آسیب‌دیده است. او را برای بازی مقابل پرسپولیس هم نداریم، اما دیگر بازیکن خارجی که تازه جذب کرده‌ایم، شرایط بازی را دارد.

منبع : تسنیم

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 2 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن