اخبار تیم های ملی خارجیاخبار فوتبال خارجیخبر ویژه

جام کنفدراسیون ها 2017 : پرتغال 2 – 2 مکزیک

قهرمان اروپا در اولین بازی خود در دهمین دوره جام کنفدراسیون‌ها به یک تساوی دیرهنگام رضایت داد.

سایت فوتبال روز به نقل از تسنیم، تیم ملی پرتغال در اولین بازی خودش در دهمین دوره جام کنفدراسیون‌ها مقابل مکزیک به تساوی  2 بر2  رضایت داد.

در این بازی از گروه اول که در ورزشگاه «کازان آره‌نا» سهر کازان برگزار شد، پرتغال در حضور کریس رونالدو، ستاره اصلی جام بازی را تهاجمی آغاز کرد و با گل کوارشما در دقیقه 35 مزد بازی منطقی خود را گرفت.

در حالی که به نظر می‌رسید ابتکار عمل در اختیار قهرمان یورو 2016 بماند، هر چه از زمان بازی گذشت، مکزیک بیش‌تر از لاک خودش بیرون آمد و در نهایت قبل از پایان نیمه اول توسط خاویر هرناندس در دقیقه 42 به گل تساوی دست یافت.

نیمه اول باتساوی یک بریک خاتمه یافت و 2 تیم نیمه دوم را کمی بااحتیاط آغاز کردند. حملاتی نه‌چندان پردامنه از سوی پرتغال و مکزیک صورت گرفت و تیم اروپایی گاهی برتر نشان می‌داد. در نهایت در شب حضور کریس رونالدو، پرتغال توسط سدریک سوارز در دقیقه 86 به گل برتری رسید اما مکزیک بار دیگر توسط مورنو در دقیقه 90 گل زد و  و بازی با نتیجه 2 بر2 پایان یافت.

جام کنفدراسیون ها 2017 : پرتغال 2 - 2 مکزیک

با این نتیجه در گروه اول پس از دور نخست بازی‌ها، روسیه 3 امتیازی در صدر قرار گرفت و پرتغال و مکزیک با یک و نیوزیلند بدون امتیاز در رده‌های دوم و تا چهارم ایستاده‌اند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن