اخبار تیم ملی فوتبالاخبار فوتبال ایرانخبر ویژه

احتمال عدم همکاری آدیداس با ایران قوت گرفت

با وجود صعود تیم ملی به جام جهانی هنوز تکلیف پرونده اسپانسر البسه تیم ملی بسته نشده است

سایت فوتبال روز :صفی الله فغان پور در گفت و گویی درمورد اظهارات نماینده شرکت آدیداس مبنی بر اینکه با توجه به استفاده نکردن تیم ملی فوتبال ایران از لباس های با طرح جدید این شرکت احتمال دارد آدیداس دیگر با ایران به همکاری ادامه ندهد، بیان کرد: فدراسیون فوتبال تاکنون هیچ قراردادی با آدیداس به امضا نرسانده که این قرارداد فسخ شود اما در مذاکره با نمایندگان این شرکت بحث تنظیم قرارداد را پیگیری می کنیم.

وی افزود: در بحث قرارداد برای تامین البسه تیم ملی منافع فدراسیون فوتبال ایران و همچنین تیم ملی اهمیت زیادی دارد. تفاوتی هم ندارد که این منافع در تفاهم با کدام شرکت حاصل شود. نمایندگان حقوقی فدراسیون فوتبال و شرکت آدیداس تمام جزئیات قرارداد را بررسی می کنند و در صورت فراهم شدن شرایط و رفع ابهام ها مشکل خاصی برای امضا این قرارداد وجود ندارد. درکل تا زمانی که مذاکرات طرفین به نتیجه نرسد هر کسی می تواند هر حرفی بزند.

فغان پور در ادامه خاطر نشان کرد: همان گونه که ما در مذاکره با آدیداس در راستای تامین منافع فوتبال ایران تلاش می کنیم، شرکت آدیداس هم از همکاری با فدراسیون فوتبال به منافع خود  فکر می کند. هرچند این برند در سطح جهان اعتبار زیادی دارد اما تیم ملی ایران هم به عنوان دومین تیم صعود کرده به جام جهانی دارای اعتبار زیادی است و باید به گونه ای عمل شود که با اعتبار فوتبالمان سازگاری داشته باشد.

احتمال عدم همکاری آدیداس با ایران قوت گرفت

منبع : خبرنگاران جوان

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + = 12

دکمه بازگشت به بالا
بستن