اخبار تیم ملی فوتبالاخبار فوتبال ایران

سامان قدوس :خوشحالم که در تیم ملی ایران حضور دارم

سامان قدوس در حاشیه تمرین امروش صبح تیم ملی در ورزشگاه ازادی با خبرنگاران مصاحبه کرد

سایت فوتبال روز :

سامان قدوس در حاشیه تمرین امروز (یکشنبه) تیم ملی فوتبال کشورمان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: ابتدا باید معذرت بخواهم که فارسی من زیاد خوب نیست. امیدوارم شما هم آرام‌تر صحبت کنید تا من بهتر متوجه بشوم. خوشحالم از اینکه به ایران آمده‌ام. در اینجا اقوامی دارم که می‌توانم آنها را ببینم.

«تمرینات ما در اردوی تیم ملی بسیار خوب بوده است»، وی با بیان این جمله در مورد اینکه آیا برای بازی برابر سوریه مشکلش حل خواهد شد یا نه، گفت:  هنوز نمی‌دانم، اما مشکلاتم در حال برطرف شدن است. فقط خوشحالم که در تیم ملی ایران حضور دارم.

هافبک – مهاجم تیم ملی در خصوص اینکه پیش از این هم برای حضور در ایران ابراز علاقه کرده بود و اکنون چه حسی دارد که در اردوی تیم ملی ایران حاضر شده است، خاطرنشان کرد: من قبلاً پاسپورت ایرانی نداشتم، اما مشکل پاسپورتم درست شد و می‌توانم برای ایران بازی کنم.

قدوس در خصوص دیدار مقابل سوریه گفت: بازی سختی داریم و کارمان سخت است. تیم سوریه هم حتماً عملکرد خوبی داشته که اکنون در گروه ما سوم است. بازی سختی خواهیم داشت، اما سعی می‌کنیم هم خوب بازی کنیم و هم پیروز شویم.

وی درباره وضعیتش در تیم استرسوند سوئد، اظهار داشت: کار ما سخت است و در لیگ سوئد بازی‌ها ادامه دارد. اکنون در لیگ اروپا هم بازی داریم. شرایط‌مان خیلی خوب است و حضور در اروپا هم برای تیم ما خیلی خوب بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

45 − 35 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن