اخبار تیم ملی فوتبال

کی روش : شاید برای کمک مردم به تیم ملی یک شماره حساب باز کنیم!

کارلوس کیروش سرمربی تیم ملی در حاشیه تمرین امروز صبح به سوالات رسانه ها پاسخ داد و حرف های جالبی به زبان آورد و البته از عدم حمایت مسئولان دلسرد بود

سایت فوتبال روز :

کارلوس کی‌روش پیش از آغاز تمرین امروز (یکشنبه) تیم ملی در جمع خبرنگاران گفت: نتایج و اعداد روی میز هستند و گویا. سوری‌ها تیم سوم گروه ما هستند و همه را شگفت‌زده کرده‌اند. ما کاملاً هوشیار هستیم و با انگیزه بالا به میدان می‌رویم. این انگیزه به خاطر رفتاری که تیم سوریه با ما در بازی رفت در مالزی انجام داد، بیشتر می‌شود. بازیکنان سوریه رفتار خوبی نداشتند، خشن بازی می‌کردند و مدام بازیکنان ما را می‌زدند. به‌طور کلی آنها رفتار خوبی نداشتند. ما الان با آمادگی بالا به میدان می‌رویم تا نتیجه لازم را بگیریم.

در زمین به دنبال نتیجه هستیم نه ارتقای رکورد
وی درباره رکورد بسته ماندن دروازه‌ شاگردانش در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه، اظهار داشت: این رکوردها برای ما حائز اهمیت و مهم است. ما می‌خواهیم این رکورد خاص را ارتقا ببخشیم، اما هیچ وقت یک بازی را در آغاز برای نتیجه خاص مرور نمی‌کنیم. ما درون زمین فقط به‌دنبال نتیجه هستیم. اگر بتوانیم این رکورد را حفظ کنیم، مطمئنم نتیجه خیلی خاصی برای خودمان و هواداران‌ خوب‌مان خواهد بود.

با اطلاعات غلط می‌خواهند به ما درس اخلاق بدهند اما در این جایگاه نیستند
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان با اشاره به مطالب یکی از رسانه‌ها، گفت: آیا نماینده رسانه‌ای که علیه ما می‌نویسد، اینجاست؟! هر چیزی دل‌شان می‌خواهند می‌نویسند، اما اینجا هم حضور ندارند. آنها تلاش می‌کنند روحیه بازیکنان و آنچه بازیکنان ما دستاوردشان بوده را کوچک نشان دهند. آنها می‌خواهند به ما درس اخلاق بدهند، اما اصلاً در این جایگاه نیستند که بخواهند به ما درس اخلاق بدهند. آنها افرادی هستند که با ارتباط با برخی‌ها اطلاعات غلط می‌گیرند و علیه تیم ملی می‌نویسند، در حالی که بهترین نفرات ما بازیکنانی هستند که در زمین بازی می‌جنگند. از شما رسانه‌ها می‌خواهم که جلوی این افراد را بگیرید.

همچنان تفکر حرفه‌ای وجود ندارد
کی‌روش در خصوص اینکه پس از بازی مقابل کره جنوبی اتفاقاتی افتاد که باعث ناراحتی او و بازیکنان تیم ملی شد به خبرنگاران حاضر در تمرین تیم ملی تصریح کرد: این مسائل به اتمام بازی یا بعد از بازی ارتباطی نداشت. این مسائلی است که مدت‌هاست پابرجا بوده و اتفاق می‌افتد. اتفاقی که دیروز در فرودگاه رخ داد پس از ورود تیم ملی، پس از شش هفت سال که مکرر گفته‌ایم در میان چمدان‌ها و چمدان‌های مسافران محترم دیگر جای مصاحبه کردن نیست، بازهم تکرار شد. این نشان می‌دهد پس از شش هفت سال همچنان تفکر حرفه‌ای وجود ندارد و دیروز در فرودگاه، بازیکنان، چمدان‌ها، مسافران محترم، اصحاب رسانه، دوربین‌ها و… به صورت میکس کنار هم بودند.

بین مسئولان و تیم ملی یک بی‌تفاوتی به وجود آمده است
وی ادامه داد: اتفاقی که دیروز رخ داد، نشان می‌دهد این مشکلات پس از شش هفت سال پابرجاست و فاصله‌ و بی‌تفاوتی بین مسئولان و تیم ملی به وجود آمده است. این بی‌تفاوتی خوب نیست و ما زمان را از دست می‌دهیم. به طور مثال باید بگویم بازی با روسیه را من با ارتباط خودم با سرمربی تیم ملی روسیه هماهنگ کردم. یک بازی هم قرار بود پیش از بازی با روسیه انجام بدهیم، اما احتمالاً امروز این بازی را لغو خواهیم کرد، چون پول این بازی تهیه نشده است و این بازی متأسفانه لغو خواهد شد.

 

تا زمانی که زنده‌ام برای موفقیت کشورم ایران می‌جنگم
کی‌روش در واکنش به این مسئله که برخی رسانه‌های کره‌ای اعلام کرده‌اند ایران برای حذف کره و صعود سوریه در بازی سه‌شنبه تبانی خواهد کرد، اظهار داشت: این مسائل حتی استحقاق صحبت کردن هم ندارد. آنقدر کثیف و بزدلانه است این صحبت‌ها که می‌خواهند علامت سؤالی مقابل دستاوردهای ایران بگذارند و به همین دلیل نباید در خصوص این مسائل صحبت کنیم. از شما هم می‌خواهم به جای پرداختن به این حرف‌های بیهوده، به فکر موفقیت تیم ملی کشورمان باشیم. به این دلیل می‌گویم تیم ملی کشورمان که تا زمانی که در این مملکت هستم، پیراهن مقدس تیم ملی را می‌پوشم و تا زمانی که زنده باشم، به ایران کشورم خواهم گفت و برای موفقیت آن می‌جنگم. من از شما هم چیزی نمی‌خواهم و تنها انتظارم حمایت از برنامه‌های ما در راه آماده‌سازی جام جهانی است.

شاید برای کمک مردم به تیم ملی یک شماره حساب باز کنیم!
وی در واکنش به این مسئله که تیم ملی در آستانه جام جهانی نیاز به حمایت از سوی مسئولان برای آماده‌سازی دارد و این دغدغه به چه شکل باید حل شود، گفت: می‌دانم شما نگران چه مسئله‌ای هستید، شاید یک حساب بانکی باز کنم تا مردم به ما کمک کنند!

بعد از بازی با سوریه به خانه‌مان می‌رویم و در جشن صعود شرکت نمی‌کنیم
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص اینکه چه صحبتی با هواداران برای حضور در جشن حماسه صعود تیم ملی دارد، اظهار داشت: ما بازی‌مان را با قدرت انجام می‌دهیم و با یک برد جشن‌مان را با هوادارانی می‌گیریم که از ما حمایت واقعی کردند. جشن واقعی‌مان را با هواداران می‌گیریم و به منزل‌مان می‌رویم. این جشن گرفتن و عکس گرفتن‌ها را هم برای افراد دیگر می‌گذاریم که به این کارها علاقه دارند. ما پس از بازی برای استراحت کردن راهی منزل‌های خود می‌شویم.

نکونام 7 ماه در تیم ملی کار کرد و پولی نگرفت!
کی‌روش در واکنش به این پرسش که می‌خواهیم در خصوص وضعیت بازیکنی سؤال کنیم که در هفت سال اخیر در تمام اردوها حضور داشت و حالا علت دعوت نشدن از مسعود شجاعی چیست، تصریح کرد: من فکر کردم می‌خواهید درباره عدم حضور جواد نکونام سؤال کنید. خواستم بگویم علت اینکه نکونام اینجا نیست، به این دلیل بوده که او هفت ماه کاری کرد و پولی نگرفت. بیایید در خصوص او صحبت کنیم که هفت ماه حقوق نگرفت.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 6 = 3

دکمه بازگشت به بالا
بستن