اخبار استقلالخبر ویژه

هیات مدیره استقلال دو بازی به منصوریان فرصت داد

هیات مدیره استقلال در جلسه امروز 2 بازی دیگر به منصوریان فرصت داد

سایت فوتبال روز :

حسن زمانی پس از نشست امروز اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال در مورد موارد مطرح شده و تصمیماتی که اتخاذ شد گفت: در مورد کمیته فنی و اقتصادی باشگاه صحبت هایی را مطرح کردیم و تصمیماتی هم گرفتیم.

زمانی در مورد مهمترین تصمیم در این نشست گفت: هیات مدیره جمع بندی کرد که دو بازی به منصوریان فرصت داده شود. یک بازی در جام حذفی و یک بازی هم در لیگ برتر. آقای منصوریان باید هر دو بازی را ببرد.

وی در مورد اینکه شما مخالف حضور منصوریان هستید گفت: اینطور نیست. اعضای هیات مدیره با دو بازی فرصت به آقای منصوریان موافقت کردند و من هم به رای جمع احترام گذاشتم. حتما باید این دو بازی را ببرد در غیر این صورت به فکر گزینه های بعدی خواهیم بود.

حسن زمانی در واکنش به این مسئله که اگر استقلال یک بازی را ببرد و یک بازی را ببازد تکلیف چه می شود گفت: هیات مدیره به این نتیجه رسید که تیم باید در هر دو بازی برنده شود. نمی‌شود که یک بازی را ببرد و یک بازی را ببازد. باید هر دو بازی را ببرد.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در مورد غیبت های محمدحسین قریب نیز گفت: ایشان باید به جلسه هیات مدیره می آمدند و صحبت هایشان را انجام می دادند. انتظار داشتیم که حداقل در نشست امروز حضور داشته باشند اما بازهم نیامدند. باید وزیر ورزش در این مورد تصمیم گیری کنند.

جواد قراب دیگر عضو هیات مدیره باشگاه استقلال نیز در پاسخ به این پرسش که آیا احتمال تغییر در اعضای کادر فنی یا تقویت آن وجود دارد گفت: چنین چیزی صحبت ندارد. آقای منصوریان به کادر فنی اش اعتقاد دارد و با یکدیگر ادامه خواهند داد و نیازی به تغییرات وجود ندارد.

وی در مورد غیبت قریب نیز گفت: شخصا با ایشان دوست هستم اما دلیلی اینکه وی در جلسات حضور نمی یابند را نمی دانم.

قراب در مورد شکایت بازیکنان خارجی از استقلال گفت: به دنبال این هستیم که این مشکلات را حل کنیم.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

23 − 19 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن