اخبار فوتبال ایراناخبار لیگ برتر ایران

میثاقیان : نباید از تیم جوان‌مان چشم برداریم

اکبر میثاقیان در نشست پیش از بازی تیمش در هفته پنجم لیگ هفدهم حاضر شد

سایت فوتبال روز :

اکبر میثاقیان در نشست خبری پیش از بازی سیاه‌جامگان – نفت تهران، اظهار داشت: در ابتدا روز عکاس را به همه عکاسان خوب کشورمان تبریک می‌گویم. در مورد بازی با نفت هم باید بگویم همه بازی‌ها سخت است و هیچ دیداری آسانی وجود ندارد. اصلاً همه بازی‌ها پرفشار است. ما با تیم خطرناکی بازی داریم، چرا که امتیازات خوبی جمع کرده است. نفت تهران نماینده ایران در آسیاست و به بازیکنانم تذکر دادم که اشتباهی مرتکب نشوند.

«ما تیم جوانی داریم و در دیدارهای گذشته نمایش خوبی داشته‌ایم»، وی با یادآوری این جمله خاطرنشان کرد: من به هر تیمی در هر شهری رفتم، تماشاگرانی داشته است. پیش از این در گذشته هم مشهدی‌ها به ورزشگاه می‌آمدند، اما امروز کمتر می‌آیند. شاید مسیر رفتن به ورزشگاه دور باشد، اما حضور آنهاست که به بازی هیجان می‌دهد. از آنها می‌خواهم که به ورزشگاه بیایند و تیم‌شان را تشویق کنند.

میثاقیان در واکنش به طرح این موضوع که «نفت تهران بازیکنان مسنی دارد و به نظر دیدار راحتی در پیش خواهند داشت»، تصریح کرد: این سؤال خوبی نیست. مدافعان نفت باتجربه هستند و فردا خواهید دید که چه بازی سختی داریم. بازیکنان این تیم کمتر دچار اشتباه می‌شوند. در فوتبال هر تیمی که بدود و بجنگد، برنده است.

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد در خصوص اینکه پدیده خراسان موفق به شکست استقلال شد و سیاه‌جامگان هم هفته گذشته پرسپولیس را متوقف کرد و آیا این مسئله انتظارات را بالا نمی‌برد، گفت: سؤال خوبی پرسیدید. به تیم پدیده تبریک می‌گویم که بازی خوبی انجام داد و مردم مشهد را خوشحال کرد. ما هم تیم جوانی داریم و از باشگاه گرفته تا ما، باید مراقب این تیم باشیم و چشم از آن برنداریم.

وی در خاتمه خاطرنشان کرد: پرسپولیس تیم بزرگی است و همه تیم‌ها را در ورزشگاه آزادی برده است. ما بازی خوبی برابر این تیم انجام دادیم. پیش از این دیدار، داوری علیه ما هم بوده و کسی آنها را بررسی نکرد، اما همه اتفاقات بازی با پرسپولیس زیر ذره‌بین قرار گرفت. بازیکنان ما زحمت کشیدند و لیاقت گرفتن این نتیجه را داشتیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 2 = 2

دکمه بازگشت به بالا
بستن