اخبار فوتبال ایراناخبار لیگ برتر ایران

کرانچار: هواداران بزرگ‌ترین قدرت در کنار بازیکنان هستند

زلاتکو کرانچار در مورد بازی تیمش با سپید رود در نشست خبری پیش از بازی صحبت کرد

سایت فوتبال روز :

زلاتکو کرانچار در نشست خبری پیش از دیدار سپاهان مقابل سپیدرود اظهار داشت: همین که سپیدرود جزو تیم‌های تازه وارد است نشان می‌دهد که یک جاه‌طلبی و انگیزه‌ای دارد تا برابر تیم‌های قدر، قدرت‌نمایی کند. حدس می‌زنیم که این تیم می‌خواهد ما را غافلگیر کند.

وی در ادامه افزود: در این چهار روز همه حواس‌مان به تیم سپیدرود بوده است و با اطمینان کامل به بازی فردا می‌رویم. در بازی برابر سپیدرود غفلتی نمی‌کنیم و از بازیکنان در این چهار روز خواستم همه تمرکز خود را بگذارند که حداقل اشتباهات را داشته باشند تا با آرامش خاطر وارد تعطیلات شویم و تیم را آماده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان خاطرنشان کرد: شاید بد نباشد که بگویم برد ما مقابل ذوب‌آهن پیروزی مقابل حریفی قدر بود و حریف هم موقعیت‌های گل بسیاری داشت. دلیل اصلی پیروزی ما مقابل ذوب‌آهن این بود که در موقعیت‌ها تمرکز بیشتری داشتیم. برای بازی فردا نیز این برنامه را داریم که پیروز میدان باشیم تا در تعطیلات به هماهنگی بازیکنان جدید و قدیمی برسیم و پیروزی‌های‌مان را پس از تعطیلات ادامه دهیم.

وی درباره برنامه‌اش برای مهار دوندگی بالای بازیکنان تیم سپیدرود تصریح کرد: تیم سپیدرود در دیدارهایی که برابر تیم‌های پیکان و گسترش داشت، از نظر دوندگی مستحق پیروزی در هر دو بازی بود. بازیکنان این تیم میزان دوندگی بسیار بالایی دارند، اما خط دفاعی این تیم در فشار حریف مرتکب اشتباهات انفرادی می‌شود. با این وجود ما به هیچ‌وجه دست از برنامه‌مان بر نمی‌داریم و از همه خطوط استفاده خواهیم کرد.

کرانچار بیان کرد: از نظر دوندگی در بازی برابر پدیده ما از نظر دوندگی کمتر از آمار جهانی بودیم، اما در دیگر بازی‌ها حدود 10 الی 12 کیلومتر دویده‌ایم و در بازی فردا نیز همین مسئله را داریم که سبب می‌شود مانند بادی بازیکنان ما را به سمت دروازه حریف نوازش کند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به سؤالی درباره عملکرد بازیکنان جدید این تیم در خط دفاعی گفت: خط دفاع ما ضعف‌هایی داشته که این ضعف‌ها در ضربات ایستگاهی نیز بیشتر بوده است و به بازیکنان درباره این مسائل هشدار داده‌ایم. به آنها تذکر داده‌ایم البته رفع این مسائل کمی طول می‌کشد. به پورقاز و آقایی به دلیل حضور در تیم ملی مجبور شدیم استراحت بدهیم و با تأخیر به ما ملحق شدند، اما از آنها راضی هستیم. این دو بازیکن روند رو به رشدی را نشان می‌دهند. ثاقبی در همه بخش‌های زمین حضور دارد و ساسان انصاری هیچ نقصی از خود نشان نداده است. دفاع برزیلی ما نیز هنوز تا آمادگی کامل کمی فاصله دارد که امیدواریم در تعطیلات بازیکنان جدید با یکدیگر هماهنگ شوند.

کرانچار در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه تیم سپاهان در بازی‌هایی که او حضور داشته با صبر بسیاری بازی می‌کند و آیا این صبر تا پایان فصل ادامه دارد یا این آرامش در ادامه به سرعت تبدیل می‌شود، اظهار داشت: تا جایی که به بازی‌سازی مربوط می‌شود این مسئله درست است و از بازیکنان خواسته‌ایم با صبر و پاس‌های مکرر بازی‌سازی کنند به این دلیل که حریفان مقابل ما بسته بازی می‌کنند، البته خواسته من در نهایت این نیست و می‌خواهم از 30 متری تا محوطه 18 متر با سرعت بالایی که بازیکنان ما دارند سرعت را در دستور کار قرار دهیم. تلاش ما این است که از این به بعد سرعت بازی‌مان را نیز افزایش دهیم.

وی درباره اینکه گفته می‌شود سیاوش یزدانی برخلاف نظر کرانچار به سپاهان آمده است و به همین دلیل نیز در ترکیب اصلی قرار نمی‌گیرد، افزود: از یزدانی از من سؤال شده و درباره آن صحبت کردم و در حال حاضر دیگر نیاز به صحبت درباره این مسئله نیست. درباره آوردن این بازیکن نیز با مسئول نقل‌وانتقال صحبت کرده‌ام، ورود این بازیکن از نظر نیاز تمرینات مناسب نبوده است، ولی روزبه‌روز به ما نزدیک‌تر می‌شود و هر میزان بهتر باشد بیشتر نیز بازی می‌کند. این موضوع فقط شامل یزدانی نیست و برای همه بازیکنان این مسئله وجود دارد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره پرتاب مواد منفجره در دو بازی اخیر خانگی این تیم توسط هواداران خاطرنشان کرد: در گذشته نیز گفته‌ام که در همه جای دنیا استفاده از این ابزارها درست نیست. متأسفانه استفاده از مواد منفجره سبب جریمه باشگاه می‌شود، اما باید دانست مسئله اصلی این است که هواداران بزرگ‌ترین قدرت در کنار بازیکنان هستند و با توجه به اینکه به زودی دربی با پرسپولیس را در پیش داریم، ممکن است تکرار این مسئله سبب محرومیت این قدرت در مهم‌ترین دیدار باشد.

منبع  : تسنیم

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 58 = 68

دکمه بازگشت به بالا
بستن