اخبار تیم ملی فوتبالاخبار فوتبال ایرانخبر ویژه

ویلموتس : منتظر حکم فیفا در پرونده ام با ایران هستم

سرمربی سابق تیم ملی ایران در گفتگوی جدیدش درباره تکلیف پرونده اش با ایران توضیحات کوتاهی داد

سایت فوتبال روز : ویلموتس : منتظر حکم فیفا در پرونده ام با ایران هستم

ویلموتس درباره پرونده اش با ایران گفت :

“من در 15 نوامبر گذشته با تیم ملی ایران همکاری‌ام به پایان رسید. من به فیفا شکایت کردم و اکنون در حال رسیدگی به پرونده هستیم. منتظر حکم هستم.”

اودرباره پیشنهاداشت گفت :

در حال حاضر برخی از پیشنهادات را دریافت کرده‌ام. در بلژیک از تیم‌های زیادی از جمله استاندارد پیشنهاد دارم. این باشگاه قلب من است که چیزهای زیادی را برای من به ارمغان آورده است و همیشه از آن حمایت کرده ام. حتی در سال 1994 بعد از توقف من با تیم ملی، مسئولان استاندارد با من عالی بودند. ما همیشه خوب کار می کردیم و در کل یک باشگاه جالب است.

ویلموتس درباره آغاز رقابت های فوتبال علی رغم پایان نرسیدن کرونا گفت :

لیگ فرانسه متوقف شده، ایتالیایی ها فکر می‌کنند که از سر گرفته می‌شوند، اسپانیایی ها هم هستند. بنابراین بسیاری از بازیکنان به تدریج به مسیر تمرین باز می‌گردند. فکر می‌کنم اگر همه چیز ادامه یابد چیز خوبی است. برای امنیت بازیکنان هم خوب است.

: اکنون سؤالات زیادی وجود دارد اما هیچ کس پاسخ نمی‌دهد. مطمئناً پس از این بیماری همه گیر، بحران مالی به وجود خواهد آمد، بسیاری از شرکت ها رنج می‌برند و این کار را با شرکت هواپیمایی بروکسل آغاز کرده است. همچنین برای همه دشوار است، همه هزینه های پرداختی دارند، فوتبال نیز رنج می برد و فکر می‌کنم از نظر اقتصادی، ما رو به پایین می‌رویم. که برای من منطقی به نظر می رسد.

 

ویلموتس : منتظر حکم فیفا در پرونده ام با ایران هستم

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 4 = 6

دکمه بازگشت به بالا
بستن