اخبار پرسپولیساخبار فوتبال ایرانخبر ویژه

گل محمدی :شاهد یکی از زیباترین بازی‌های لیگ بودیم

سرمربی پرسپولیس بعد از کسب اولین برد در اولین بازی روی نیمکت این تیم در نشست خبری به سوالات رسانه ها پاسخ داد

سایت فوتبال روز : مصاحبه گل محمدی بعد از بازی پرسپولیس – تراکتور

یحیی گل‌محمدی در نشست خبری بعد از برتری مقابل تراکتور در هفته هفدهم لیگ برتر گفت: بازی خیلی سنگینی برای هر دو تیم بود. بیشتر بازی فیزیکی و درگیرانه از هر دو تیم دیدیم. به موقع و زیبا گل زدیم. یکی از بازی‌های خوبی بود که شما دیدید از لحاظ اینکه هر دو تیم دوست داشتند ببرند. هر دو تیم بازیکنان فنی و خوبی داشتند. حساسیت انقدر زیاد بود که روی کار دو تیم تاثیر منفی گذاشته بود. خدا را شکر 3 امتیاز را بگیریم.

* تراکتور از نظر مهره تیم خوبی است

وی ادامه داد: 3 امتیاز حساسی بود. تراکتور از نظر مهره یکی از تیم‌های خوب ماست. کار سختی مقابل این تیم داشتیم و خدا را شکر می‌کنم که با غیرت بازیکنان و حمایت هواداران 3 امتیاز را گرفتیم. این برد را تقدیم به هواداران می‌کنیم که چند ساعت قبل از بازی آمدند و ما را تشویق کردند و همین طور به طرفداران پرسپولیس که دچار مشکلات سیل شده‌اند، تقدیم می‌کنیم باز هم تاکید می‌کنم آنها را نباید فراموش کنیم.

* فرصت زیادی برای آماده سازی نبود

گل‌محمدی با اشاره به فرصت کمی که برای بازی تدارکاتی وجود داشت، تصریح کرد: فرصت زیادی برای آماده‌سازی نبود. ما یک بازی تدارکاتی با بادران در زمین بد و یک بازی با نفت مسجد سلیمان در زمین چمن مصنوعی در شرایط آب و هوایی سخت داشتیم. از شرایط بازی دور بودیم به همین دلیل ارزش 3 امتیاز این بازی برای ما بسیار زیاد است.

* مهره‌های هجومی ما کیفیت خوبی دارند

سرمربی پرسپولیس در ادامه صحبت‌هایش در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در نیم‌فصل بار تهاجمی بازی روی مهدی ترابی بود اما به نظر می‌رسید در این بازی تقسیم وظایف صورت گرفته بود، تصریح کرد: ما در هر صورت یک تیم فوتبال هستیم و همه اعضا در دفاع و حمله نقش دارند. این را از همه می‌خواهم به وظایف خود عمل کنند به ویژه هجومی‌ها که در فاز حمله شرکت کنند. بازیکنان ما با کیفیت و باغیرت هستند که از نظر ذهنی قوی محسوب می‌شوند و خوب کار می‌کنند. می‌توان با آنها حرف‌های زیادی برای گفتن داشت. مهره‌های هجومی ما کیفیت خوبی دارند.

گل‌محمدی ادامه داد: دوست دارم همه در گلزنی شرکت کنند چرا که این موضوع کار را برای حریف سخت‌تر می‌کند. ترابی نیم‌فصل اول خیلی خوب بود و در بازی امروز هم خوب جنگید و فکر می‌کنم گل اول ما هم به خاطر حفظ توپ او بود که به ثمر رسید.

* نباید راحت کارت بگیریم

وی درباره کارت‌های زیادی که پرسپولیس در این بازی گرفت، یادآور شد: بازی حساسی بود و حساسیت بازی روی عملکرد هر دو تیم تاثیر گذاشته بود. این بازی فیزیکی بود به همین دلیل داور برای کنترل بازی خیلی کارت داد که البته درست بود. قبل از بازی به بازیکنانم گفتم نباید راحت اخطار بگیرند چون بازی‌های حساسی پیش رو داریم و نباید راحت کارت بگیریم. باید تمرکز زیادی روی عملکردمان داشته باشیم.

* بازی به بازی بهتر می‌شویم

گل‌محمدی همچنین درباره عملکرد اوساگونا و اینکه فکر می‌کنید مدت زمان زیادی لازم باشد به هماهنگی برسد چرا که او ضربه‌ها و پاس‌های او به هدف نرسید، عنوان کرد: فرصت برای تمرین خوب و بازی تدارکاتی کم بود. اینکه در 12 روز تاثیر زیادی روی تیم داشته باشیم، انتظار زیادی است اما باید بیشتر کار کنیم. باید فورواردها حفظ توپ کنند و پاس‌های خوب بدهند. روی این مسئله باید کار کنیم، فیلم بازی را ببینیم و بازی را آنالیز کنیم. بازی به بازی بهتر می‌شویم اما از نظر تاکتیکی و تیمی هنوز کار داریم.

مصاحبه گل محمدی بعد از بازی پرسپولیس - تراکتور

منبع : فارس

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 6 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن