اخبار تیم ملی فوتبالاخبار فوتبال ایرانخبر ویژه

دبیاسی: در حال مذاکره در مورد جزئیات قراردادمان با ایران هستیم

علی رغم تکذیب مذاکرات فدراسیون فوتبال با دیباسی این مربی اعلام کرده است در حال مذاکره با فدراسیون ایران است

سایت فوتبال روز : مذاکرات جیانی دی بیاسی با تیم ملی فوتبال

پایگاه خبری «ایتالیا سرا» گفت‌و‌گویی اختصاصی با جانی دبیاسی انجام داده و در آن از وی در خصوص خبر منتشر شده اخیر مبنی بر مذاکره‌اش با فدراسیون فوتبال ایران سؤال پرسیده است.

این مربی 63 ساله ایتالیایی که تا سه سال پیش هدایت تیم ملی آلبانی را برعهده داشت، در پاسخ به این سؤال که آیا خبر مذاکره‌اش با فدارسیون فوتبال ایران صحت دارد و چه مدت دیگر مانده است تا رسماً هدایت تیم ملی این کشور را برعهده بگیرد گفت: داریم روی برخی جزئیات کار می‌کنیم اما تا زمانی که چیزی امضا نشود، هیچ چیز قطعی نیست. از برخی جهات عقد این قرارداد بسیار محتمل است.

اگر مذاکرات دبیاسی با فدراسیون فوتبال ایران به سرانجام برسد، این دومین دوره کاری خود به عنوان سرمربی یک تیم ملی را تجربه خواهد کرد.

او سال 1990 دوران مربیگری خود را در تیم جوانان باشگاه باسانوی ایتالیا آغاز کرد و در ادامه تیم‌هایی مانند کارپی، اسپال، مودنا، برشا، تورینو، لوانته و اودینزه را هم هدایت کرد. دبیاسی سال 2011 هدایت تیم ملی آلبانی را برعهده گرفت و تا سال 2017 در این تیم حضور داشت. او ماه سپتامبر همان سال هدایت تیم آلاوس را برعهده گرفت اما بعد از کمتر از دو ماه اخراج شد و از آن زمان تاکنون بیکار بوده است.

مذاکرات جیانی دی بیاسی با تیم ملی فوتبال

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 42 = 48

دکمه بازگشت به بالا
بستن