اخبار فوتبال ایرانلیگ قهرمانان آسیا

آخرین اخبار از محرومیت تیم های ایرانی از میزبانی لیگ قهرمانان آسیا 2020

خبری که چند روز گذشته در رسانه های عربی منتشر شده بوده تایید نهایی از afc شد و تیم های ایرانی از میزبانی لیگ قهرمانان محروم خواهند شد

سایت فوتبال روز : اخبار محرومیت تیم های ایرانی از میزبانی لیگ قهرمانان آسیا 2020

فدراسیون فوتبال انتشار بیانیه ای نسبت به این موضوع واکنش نشان داده است :

در بیانیه فدراسیون فوتبال آمده است:

1- فدراسیون فوتبال امروز نامه‌ای رسمی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا دریافت کرده و به موجب آن اعلام شده که کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم دارد مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به میزبانی تیم‌های ایرانی در فصل جدید را در کشور بی‌طرف برگزار کند.

2- فدراسیون فوتبال بلافاصله پس از دریافت نامه و در روز جمعه جلسه‌ای را با حضور کلیه مسئولان مرتبط با موضوع برگزار کرد و مراحل اولیه پیگیری ویژه در این باره به سرعت آغاز شد.

3- همچنین مقرر گردید در روز شنبه جلسه دیگری در این باره با حضور مدیران 4 باشگاه نماینده ایران در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا برگزار شود و تصمیم مقتضی با اعلام نظر باشگاه‌های پرسپولیس، سپاهان،استقلال و شهر خودرو اتخاذ گردد.

4- موضع نهایی باشگاه‌های ایرانی ظرف روزهای آینده و پس از تصمیم‌گیری قطعی کنفدراسیون فوتبال آسیا از طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال اطلاع رسانی خواهد شد.

 

صبح امروز شنبه 28 دی نیز جلسه با حضور نمایندگان 4 باشگاه ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد و خروجی جلسه گویا کناره گیری تیم های ایرانی

از رقابت های این فصل لیگ قهرمانان آسیا است .

همچنین رییس کمیته ملی المپیک گفت: اگر چنین تصمیمی که تیم های باشگاهی ایران در خانه بازی نکنند، قطعی گرفته شود ما در مسابقات شرکت نخواهیم کرد.

 

محرومیت تیم های ایرانی از میزبانی لیگ قهرمانان آسیا 2020

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 2 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن