اخبار فوتبال ایراناخبار لیگ برتر ایرانخبر ویژه

دنیزلی:قلعه‌نویی دوست خوب و محبوب من است

سرمربی تراکتور در مصاحبه ای جدید به انتقاد از برخی بازیکنان پرداخت

سایت فوتبال روز : انتقاد دنیزلی از بازیکنان تراکتور

پیش از بازی‌تان برابر استقلال و با توجه به نتایج هفته‌های گذشته و کیفیت خوب تراکتور همه شانس این تیم را برای پیروزی بیشتر می‌دانستند، اما تیم شما شکست خورد. به نظرتان چه دلیلی باعث شکست تراکتور مقابل استقلال شد؟

به طور کلی شکست می‌تواند چند دلیل داشته باشد. اول می‌تواند کارایى و عملکرد ضعیف تیم باشد که این نبود! از لحاظ قدرت تیمى مشکلى نداشتیم. دلیل اصلى باخت ما اشتباهات فردى تیم‌مان بود. شاید این دیدار یکى از بهترین بازى‌های تهاجمی تیم‌مان در این فصل بود و فرصت‌هاى گلِ بسیارى داشتیم. البته رقیبی که رودرروی ما بود هم تیم خوبى بود. به‌هرحال در ذات و طبیعت فوتبال این‌طور اتفاقات وجود دارد. هفته‌هاى هشتم و نهم هم مهم نیستند!

البته دلیل دیگری هم وجود دارد. درون تیم بازیکنانى هستند که نه براى تیم‌، بلکه فقط براى خودشان و تریبون بازى مى‌کنند! به آنها براى آخرین بار هشدار خواهم داد! بازى فوتبال باید فقط و فقط براى موفقیت تیم و به خاطر تیم باشد.

‎با نیمکت‌نشینی شجاعی، دژاگه و خانزاده نشان دادید که هیچ بازیکنی جایگاه ثابتی در تیم شما ندارد. دلیل این تغییرات گسترده در ترکیب تیم تراکتور چه بود و آیا ممکن است در بازی با سپاهان هم شاهد تغییرات زیاد باشیم؟

در هر بازى امکان دارد این اتفاق بیفتد. تصمیماتى که من می‌گیرم براى موفقیت تیم است. ما در هر بازى با یک رقیب همیشگی بازی نداریم. تمام رقیبان ما متفاوت هستند. این تغییرات در زمان‌هاى متفاوت امکان‌پذیر هست.

خط دفاع تراکتور در بازی با استقلال متزلزل ظاهر شد و آیا به نظر شما نیاز به تقویت ندارد؟

خیر، به نظرم مشکل اشتباهات فردى است. به جز گل چهارم، سه گلى که دریافت کردیم ناشى از اشتباهات انفرادى بود!

‎بازی با سپاهان سومین دیدار شش امتیازی تراکتور محسوب می‌شود. نظر شما در مورد این بازی و رویارویی دوباره با امیر قلعه‌نویی که تیمش از مدعیان اصلی قهرمانی در این فصل به حساب می‌آید، چیست؟

امیر دوست محبوب و خوبِ من است. سپاهان هم الان دو امتیاز از ما جلوتر است. حدس می‌زنم بازى خوبى خواهد بود. من به کل تیمم هم اعتماد و هم ایمان کامل دارم.

تراکتور تا به اینجا به چند درصد از آمادگی که مدنظر شما بوده، رسیده است و به نظرتان چند هفته دیگر کار دارد تا به تیم ایده‌آل شما تبدیل شود؟

در ترکیب ایده‌آل که من می‌گویم،‌ هفت الی هشت نفر به شکل ثابت و سه الی چهار بازیکن تعویضى هستند، چون در این ترکیب آنهایى حضور دارند که لایق پیراهن تراکتور هستند، ولى مدت زمان بازی آنها متفاوت است. فوتبال ورزشی است که در آن بازیکنی که کمترین زمان را دارد، شاید سرنوشت لیگ و نقش اصلی را ایفا کند!

انتقاد دنیزلی از بازیکنان تراکتور

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

21 − = 12

دکمه بازگشت به بالا
بستن