اخبار فوتبال انگلیساخبار فوتبال خارجیخبر ویژهلیگ قهرمانان اروپا

پوچتینو: بعد از فینال لیگ قهرمانان خودم را 10 روز حبس کردم

سرمربی آرژانتینی تاتنهام گفت بعد از بازی فینال چمپیونز لیگ 10 روز از خانه بیرون نرفته است

سایت فوتبال روز : حبس خانگی پوچتینو بعد از فینال لیگ قهرمانان فصل قبل /

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تیم تاتنهام هنوز نتوانسته با این تیم جام به دست بیاورد

ولی او در موفقیتی تاریخی، این تیم را به فینال لیگ قهرمانان اروپا رساند ولی با شکست از لیورپول نتوانست قهرمان شود.

پوچتینو از روزهای سخت خود بعد از این شکست بزرگ سخن گفت و اعلام کرد مدتها بعد از این باخت از خانه خارج شد. او در همین ارتباط اضافه کرد: واقعا شکست دردناک و بدی بود. ۱۰ روز در خانه ماندم و بیرون نرفتم. خودم را در خانه حبس کرده بودم. مدتها برای این دیدار خودمان را آماده کرده بودیم ولی بر سر جزئیات کوچک شکست خوردیم و نتوانستیم قهرمان شویم. روز بعد از مادرید به بارسلون رفتم. هنوز هم که به آن دیدار فکر می کنم افسوس می‌خورم و یادآوری آن خاطرات تلخ است. وقتی واکنش مردم را در اسپانیا دیدم و هوادارانی که در انگلیس داشتیم، فهمیدم که باید به تیمم افتخار کنم. همه از یک تاتنهام فوق‌العاده حرف می‌زدند و این باعث افتخار و مباهات است.

او در ادامه صحبت های خود گفت: فصل جدید در آستانه آغاز شدن است و همه انگیزه‌های جدیدی دارند و همه چیز از لباس تا ورزشگاه عوض شده و بهتر است اهداف جدیدی برای خود ترسیم کنیم. باید بتوانیم لیگ را با قدرت و انگیزه دو چندان آغاز کنیم و بتوانیم عملکرد فصل قبل خودمان را بهبود ببخشیم. این را هم باید در نظر بگیرید که تیم‌های دیگر در لیگ برتر هزینه‌های بیش‌تری می‌کنند و خریدهای زیادی دارند ولی ما نسبت به تیم‌های رقیب خیلی کم خرید کردیم و بهتر هستیم.

تاتنهام در فینال لیگ قهرمانان برابر لیورپول با نتیجه دو بر صفر شکست خورد. سال‌هاست که این تیم لندنی در حسرت کسب جام بوده است و در این سال‌ها بارها در آستانه رسیدن به جام بوده است ولی نتوانسته این مهم را به دست بیاورد.

حبس خانگی پوچتینو بعد از فینال لیگ قهرمانان فصل قبل

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 10 = 19

دکمه بازگشت به بالا
بستن