اخبار فوتبال ایتالیااخبار فوتبال خارجی

مصاحبه سینیشا میهایلوویچ درباره مبتلا شدن به سرطان خون

ستاره سابق فوتبال جهان پرده از بیماری مهلکش برداشت

سایت فوتبال روز : میهایلوویچ درباره شرایطش و مبارزه با سرطان خونش صحبت کرد

مبتلا شدن میهایلوویچ به سرطان خون  /خبر مهمی بود که امروز فوتبال بخصوص در صربستان و ایتالیا رو به شوک فرو برد

س از اعلام ابتلای سینیشا میهایلوویچ، سرمربی صرب تیم فوتبال بولونیا به یک بیماری سخت و کناره‌گیری او از سمتش، این ستاره سابق فوتبال یوگسلاوی در یک کنفرانس خبری، بیماری‌اش را سرطان خون نامید و درباره احساساتش سخن گفت.

او در این باره اظهار داشت: این کنفرانس به درخواست خودم برگزار شد و چون مایل بودم حریم خصوصی‌ام حفظ شود، خواستم اولین نفری باشم که به شما و البته بازیکنان تیمم این خبر را اطلاع می‌دهم؛ حتی اگر کسی برای فروش 200 شماره بیش‌تر از روزنامه اش، بخواهد رفاقتی 20 ساله را از بین ببرد. من سرطان خون دارم. ترسی از مریضی ندارم و به آن احترام می‌گذارم. می‌خواهم با آن مقابله کنم، و با سینه ای ستبر، با بیماری چشم در چشم شوم؛ کاری که همیشه کرده‌ام. شاید همه تصور می‌کردید آخرین نفری که فکرش را می‌کردید مریض شود، من بودم. قوی هستم و می‌خواهم با این بیماری مبارزه کنم. 28 فوریه آزمایشاتی داشتم و همه چیز آن موقع نرمال و عادی بود. امیدوارم بعد از پیروزی در این نبرد، بتوانم درباره آن با شماها حرف بزنم. متأسفانه زندگی چیزی به من نداد و برای هرچیزی که داشتم جنگیدم، مقابل این یکی هم خواهم جنگید.

او در ادامه افزود: سخت‌ترین بخش کار، پنهان کردن این بیماری از همسرم بود. من تب داشتم و او می‌دانست هیچ چیزی مانع رفتن من به تمرینات پیش فصل نمی‌شود. سعی کرد مرا باور کند. به او گفتم تب داشتم. در آزمایش مشخص شد سرطان خون دارم. وقتی مطلع شدم، ضربه سختی خوردم. روزها نشسته بودم و گریه می‌کردم. این اشک‌ها به خاطر ترس نیست. نمی‌توانم صبر کنم تا به بیمارستان بروم و جنگم را آغاز کنم. حریف سختی است اما می‌توان شکستش داد. این را برای بازیکنانم توضیح دادم. یک کنفرانس با هم داشتیم و کمی گریه کردم. برای آن‌ها توضیح دادم باید حمله کنم و برای پیروزی جلو برویم. اگر عقب بنشینیم و برای دفاع تلاش کنیم، خیلی زود حذف می‌شویم. باید از تاکتیک‌هایم در این جنگ هم استفاده کنم و مطمئنم، بدون شک در این جنگ پیروز خواهم شد.به خاطر خانواده‌ام پیروز می‌شوم؛ به خاطر بچه‌هایم و تمام کسانی که دوستم دارند. 700-600 پیام دریافت کرده‌ام اما عذرخواهی می‌کنم که نتوانستم پاسخ دهم زیرا می‌خواستم کمی تنها باشم و افکار منفی را از خودم دور کنم. حالا آماده ام تا جنگ را شروع کنم.

مبتلا شدن میهایلوویچ به سرطان خون و واکنش رئیس بولونیا به این خبر :

سرمربی صرب در پایان افزود: می‌خواهم از بولونیا، از رئیس تا کارکنان تشکر کنم که نشان دادند همه ما اینجا یک خانواده هستیم و چقدر مرا دوست دارند. این برایم خیلی مهم بود زیرا به بازیکنانم گفتم ما این جنگ را می‌بریم. من در چند روز اخیر گریه کردم اما نمی‌خواهم مردم سراغم بیایند و برایم گریه کنند و احساس دلسوزی کنند. هیچکس نباید برای من دلسوزی کند. من خوبم. احساسات شما از عشق می‌آید. پدرم بر اثر سرطان فوت شد و بنابراین من به طور مرتب آزمایش می‌دادم. اگر آزمایش نمی‌دادم ، یک سال دیگر هم متوجه نمی‌شدم. هیچ‌کدام از ما نباید فکر کنیم هرگز بیمار نمی‌شویم. بنابراین اگر به عنوان یک آدم معروف به سمت درمان سرطان می‌روم، امیدوارم سایرین هم برای آزمایش به بیمارستان بروند. باید آماده باشند و بدانند این برای هرکسی پیش می‌آید.از هر جهت سالم بودم و حالا اینجا هستم. در یک لحظه، زندگی شما عوض می‌شود و در یک ثانیه همه چیز تغییر می‌کند. اگر سرطان زودتر تشخیص داده شود و آماده باشید، درمان آن خیلی بهتر خواهد بود.

 

مبتلا شدن میهایلوویچ به سرطان خون

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

58 − 53 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن