اخبار پرسپولیساخبار لیگ برتر ایران

حواشی بازی پرسپولیس – سیاه جامگان ، ناراحتی و گریه مهدی طارمی ، اعتراض به داوری

تماشاگران پرسپولیس در اواسط بازی بعد از موقعیت از دست دادن طارمی ،شروع به تشویق منشا کردند که باعث ناراحتی مهدی طارمی شد

سایت فوتبال روز :

. پس از صحنه‌ای که طارمی می‌توانست به هم تیمی نیجریه‌ای خود پاس بدهد و تصمیم گرفت خودش به توپ ضربه بزند، تشویق‌های هواداران بیشتر هم شد تا فشار روی طارمی بیشتر شود.

با این حال این پایان ماجرا نبود و زمانی که مهدی طارمی قصد رفتن به سمت رختکن را داشت، برخی هواداران به این بازیکن فحاشی کردند که تمام این اتفاقات باعث ناراحتی او و اشک ریختن مهاجم پرسپولیس در رختکن شد.

تیم‌های فوتبال پرسپولیس و سیاه‌جامگان از ساعت 20:45 امشب (چهارشنبه) در ورزشگاه آزادی و از هفته چهارم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که حواشی نیمه دوم به‌شرح زیر است:

* در اواخر بازی، یکی از بازیکنان سیاه‌جامگان روی زمین افتاد که اکبر میثاقیان به پزشک تیمش گفت که سریع به داخل زمین برود، اما داور اجازه این کار را نداد. در ادامه، سرمربی سیاه‌جامگان بر سر پزشک تیمش فریاد زد که چرا زودتر وارد زمین نشده است.

* وقتی بازیکنان سیاه‌جامگان روی زمین می‌افتادند، هواداران پرسپولیس شعار اکبر ضد فوتبال سر می‌دادند.

* بلندگوی ورزشگاه تعداد تماشاگران را 49 هزار نفر اعلام کرد که باعث تعجب همگان شد و اعتقاد داشتند 30 هزار نفر بیشتر در ورزشگاه حضور ندارند.

* پس از پایان بازی، برانکو به‌سمت حمید حاج‌ملک داور بازی رفت و به او اعتراض کرد. همچنین هواداران پرسپولیس هم به‌شدت علیه داور شعار سر داده او را هو کردند.

* وقتی داور سوت پایان بازی را به صدا در آورد، بازیکنان سیاه‌جامگان دور میثاقیان حلقه زدند و سپس به‌سمت هواداران خود رفتند.

* یکی از اتفاقات عجیب، گم شدن بشار رسن هافبک عراقی بود که مدیربرنامه‌های او به‌دنبال این بازیکن بود که به کجا رفته است. هافبک عراقی این دیدار را از قسمت VIP نظاره‌گر بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن