اخبار فوتبال انگلیساخبار فوتبال خارجی

سولسشر:امیدوارم وداع خوبی با آنتونیو والنسیا داشته باشیم

سرمربی یونایتد اعلام کرد بازی فردای تیمش با کاردیف آخرین حضور والنسیا در این تیم است

سولسشر:امیدوارم وداع خوبی با آنتونیو والنسیا داشته باشیم

سایت فوتبال روز :

اوله گونار سولسشر در نشست خبری خود پیش از آخرین مسابقه منچستریونایتد در فصل ۱۹-۲۰۱۸ حاضر شد.

به گزارش MEN، سولسشر که یکشنبه آینده شاگردانش را به پیکار با کاردیف می‌فرستد، در مورد این که برخی از بازیکنان آخرین بازی خود را برای منچستر انجام خواهند داد، گفت:

در فوتبال هیچ چیز قابل پیش بینی نیست. شاید آخرین بازی بعضی‌ها باشد. شاید هم شروعی برای برخی دیگر. برخی از بازیکنان جوان ما کل فصل منتظر بوده‌اند و برخی از این بچه‌ها در ترکیب قرار خواهند داشت.

طرفداران یونایتد باید مشتاق چه چیزی باشند؟

شرایط دیگر مثل دوران بازی من نیست که قهرمان از بین ما و آرسنال مشخص شود. حالا لیگ برتر لیگی بسیار رقابتی است و این یعنی چالش بزرگی در پیش داریم. می‌خواهیم به جایی برگردیم که به آن تعلق داریم. برای فصل بعد چالش بزرگی پیش روی ما قرار دارد. قرارداد برخی از بازیکنان به پایان رسیده است، چند بازیکن به تیم اضافه خواهند شد، چند جوان هم به تیم راه پیدا خواهند کرد. از زمان ورود من به باشگاه، روی مسئله یارگیری کار کرده‌ایم. چند بازیکنی که حس می‌کنیم مناسب ترکیب‌مان هستند را شناسایی کرده‌ایم و امیدواریم تعدادی از آن‌ها را بتوانیم به خدمت بگیریم.

شایعات در مورد دنیل جیمز

نمی‌دانم چگونه نام او مطرح شده است. بعضی از بازیکنانی که به ما لینک شده‌اند را حتی تا به حال ندیده‌ام! هر چه زودتر بتوانیم در بازار کارمان را پیش ببریم، بهتر خواهد بود. نمی‌توانم در مورد تک تک افراد نظر بدهم. دوست ندارم دیگران در مورد بازیکنان من صحبت کنند و به همین خاطر هم در مورد بازیکنان سایر تیم‌ها صحبت نخواهم کرد.

در ستایش از مایک فیلان

دانش، تجربه و رفتارش به گونه‌ای است که هر فردی در باشگاه از صحبت کردن با او لذت می‌برد. بازیکنان واقعا به او احترام می‌گذارند. او با بهترین‌ها کار کرده است. برای من که مربی جوانی هستم، او دستیار با تجربه‌ای است.

وداع با آنتونیو والنسیا

روز گذشته با او حرف زدم. طی پنج-شش ماهی که من در اینجا حضور داشته‌ام، او یار ثابت نبوده است اما فکر می‌کند که می‌تواند (در بازی یکشنبه) حضور داشته باشد. امیدوارم امروز و فردا را به سلامت پشت سر بگذارد تا بتوانیم وداع خوبی با او داشته باشیم.

آندر هررا

هنوز تیم را انتخاب نکرده‌ایم. شاید آندر هم بازی کند. احتمالا خودش دیرتر اعلام خواهد کرد که قصد دارد کجا فوتبالش را ادامه دهد.

پایان در رده پنجم امکان پذیر است؟

قصد ندارم از مصدومیت‌ها گله کنم. لیگ برتر لیگی رقابتی است و ما فاصله کمی تا دستیابی معجزه آمیز به هدف‌مان که همان رده چهارم بود، داشتیم. اوضاع پیچیده است ولی می‌توانم آن را مدیریت کنم.

آخرین وضعیت انتصاب مدیر ورزشی

این اتفاق رخ خواهد داد. باشگاه وقتی حس کند که فرد مناسبی را پیدا کرده است، او را معرفی خواهد کرد. تا آن موقع، بر اساس ساختار فعلی به کارمان ادامه خواهیم داد.

پرورش بازیکنان به جای استفاده از بازیکنان اثبات شده

فصل آینده باید اختلاف‌مان (با تیم‌های صدرنشین) را کاهش دهیم. اگر در ماه فوریه یا مارس در کورس قهرمانی حضور داشته باشیم، اوضاع فوق العاده خواهد بود. قرار نیست تنها بازیکنان حاضر و آماده داشته باشیم. رونالدو هرگز بازیکنی حاضر و آماده (برای منچستریونایتد) نبود، رونی هم همین طور. خیلی از بازیکنان به اینجا آمدند و سپس به ابر ستاره تبدیل شدند.

سولسشر:امیدوارم وداع خوبی با آنتونیو والنسیا داشته باشیم

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

24 − 18 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن