اخبار فوتبال خارجیخبر ویژهنقل و انتقالات خارجی

پوچتینو: خوش شانس هستم که در فوتبال فعالیت دارم/بازیکنانم قهرمان هستند

سرمربی تاتنهام بعد از بازی دراماتیک با آژاکس با حالتی احساسی وارد نشست خبری شد

پوچتینو: خوش شانس هستم که در فوتبال فعالیت دارم/بازیکنانم قهرمان هستند

سایت فوتبال روز :تاتنهام شب گذشته در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا توانست در هلند برابر آزاکس با کامبک رویایی ضمن حذف

تیم هلندی به فینال رقابت ها راه یابد و حریف لیورپول شود .

مائوریتسیو پوچتینو پس از بازی در گفتگو با بی تی اسپورت گفت:

هنوز صحبت کردن برایم سخت است. احساساتی هستم. فوق العاده است. متشکرم فوتبال. متشکرم. این بچه ها، بازیکنان من، آنها قهرمان هستند. به شما گفتم، سال گذشته گفتم ما گروهی از قهرمانان را در این تیم داریم. امروز آن را ثابت کردند. نیمه دوم فوق العاده بود. متشکرم، متشکرم فوتبال. بدون این احساسات فوتبال نمی توان زندگی کرد. من خیلی احساساتی هستم. از هوادارانمان تشکر می کنم. از کسانی که به ما ایمان داشتند، تشکر می کنم. سخت است با واژه ها این لحظات را توصیف کنم.

قبل از بازی صحبت می کردیم. به بچه ها گفتم وقتی تلاش کنید، احساس عشق خواهید داشت. نگرانی در کار نخواهد بود. این عشق است. احساسی که ما امروز نشان دادیم، عشق به فوتبال بود. بازی مقابل منچسترسیتی و امشب فوق العاده بود. برای ما رقابت در این سطح سخت بود. پدید آوردن چنین شرایطی سخت بود. من خوش شانسم که مربی هستم. من خوش شانس هستم که در فوتبال فعالیت دارم. من خوش شانس هستم که در این لحظه زندگی می کنم.

Lucas Moura 2019 - پوچتینو: خوش شانس هستم که در فوتبال فعالیت دارم/بازیکنانم قهرمان هستند

او در مورد هتریک لوکاس مورا گفت:

لوکاس یک ابرقهرمان است. همه بازیکنان قهرمان هستند اما لوکاس ابرقهرمان است. هتریک او باورنکردنی بود. او شایسته این بود. لوکاس پسر فوق العاده ای است. تمام بازیکنان شایسته بازی در فینال لیگ قهرمانان هستند. می خواهم خانواده ام را به یاد داشته باشم. آنها هم در این کامبک نقش داشتند. تمام کسانی که ما را حمایت کردند، نقش داشتند. متشکرم. حالا باید اماده باشیم زیرا شنبه یک بازی دیگر داریم و بعد آماده فینال می شویم.

نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا 20181/9:معجزه آمستردام برای تاتنهام با هتریک مورا

پوچتینو: خوش شانس هستم که در فوتبال فعالیت دارم/بازیکنانم قهرمان هستند

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 2 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن