اخبار تیم ملی فوتبالاخبار فوتبال ایرانخبر ویژه

کرانچار در تیم ملی امید ماندنی شد

جلسه فنی تیم امید برگزار شد

کرانچار در تیم ملی امید ماندنی شد

سایت فوتبال روز : در بخشی از این جلسه گزارش کمیته فنی در مورد نحوه عملکرد تیم امید در بازی‌های مقدماتی المپیک گروه c در تهران ارایه شد، اما پیشنهادی از سوی اعضای کمیته فنی در مورد برکناری کرانچار ارایه نشد و اعضای هیات رییسه هم چنین بر حمایت از تیم امید در ادامه بازی‌ها تاکید کردند. این در حالی است که پیش از این جلسه اعضای کمیته فنی از عملکرد کرانچار در تیم امید گلایه کردند و در مصاحبه با رسانه‌ها از برکناری کرانچار حرف زدند که یکی از این اعضاء حسین کلانی بود.
گفتنی است کرانچار تا پایان بازی‌های مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ توکیو با فدراسیون فوتبال قرارداد دارد و در صورتی که تیم امید را راهی المپیک کند دراین بازی‌ها نیز روی نیمکت تیم ایران خواهد نشست. فدراسیون فوتبال در صورتی که بخواهد قرارداد کرانچار را یک طرفه فسخ کند باید ۳۵۰ هزار دلار غرامت به به این مربی کروات پرداخت کند. البته این احتمال وجود دارد در روز‌های آتی با ادامه حضور کرانچار در تیم امید تغییراتی در کادر فنی صورت گیرد. اینکه دستیاران جدیدی به کادر فنی تیم امید اضافه شوند که این به راحتی امکان پذیر است به این خاطر که هیچ یک از دستیاران کرانچار شرط فسخ قرارداد ندارند.
تیم امید اردوی بعدی خود را خرداد ماه آغاز خواهد کرد. بعد از پایان بازی‌های لیگ برتر. کرانچار برنامه‌های آماده سازی تیم امید در ادامه مسیر را به کمیته فنی ارایه داده است.

کرانچار در تیم ملی امید ماندنی شد

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

86 + = 95

دکمه بازگشت به بالا
بستن