اخبار پرسپولیساخبار فوتبال ایراناخبار لیگ برتر ایران

برانکو: باشگاه از بازیکنان می‌خواهد صبور باشند

سرمربی پرسپولیس در نشست خبری امروز به سوالات رسانه ها پاسخ داد

برانکو: باشگاه از بازیکنان می‌خواهد صبور باشند

سایت فوتبال روز :

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز تیمش در مورد جلسه امروز (جمعه) هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: وقت خیلی کم و کوتاه بود، چون باید به تمرین می‌آمدم. ما در مورد مسائل مالی صحبت کردیم و همان‌طور که می‌دانید شرایط خوب نیست. از طرفی باشگاه از بازیکنان می‌خواهد صبور باشند تا در فرصت کوتاه مشکل را حل کنند.

وی در واکنش به اینکه در مورد مسائل مالی دو نامه به باشگاه داده است و آیا بعد از نامه سوم قطع همکاری صورت می‌گیرد، اظهار داشت: به‌هرحال در این مورد وکیل من وظیفه دارد این کار را انجام دهد، چون من هم در قبال آنها یک مسئولیت‌هایی دارم. حالا بعداً خواهیم دید چه می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که در جلسه امروز هیئت مدیره از جعفر کاشانی یک انگشتر هدیه گرفته بود در خصوص این هدیه گفت: بابت انگشتر قشنگی که آقای کاشانی به من داد، تشکر می‌کنم، یک انگشتر نقره که نگین فیروزه دارد.

برانکو در واکنش به این مسئله که خودش و بازیکنان پرسپولیس امروز شاداب نبودند و آیا این عدم شادابی علت خاصی داشته است، تصریح کرد: من همیشه می‌خندم. مشکلی نیست. به لحاظ ورزشی این اتفاق طبیعی است، چون هر تیمی می‌خواهد قهرمان کشور را ببرد. بازیکنان تیم‌های مختلف برخلاف ما همیشه قبل و بعد از بازی ما استراحت می‌کنند، اما این روش هم برای ما خوب است، چون در این فشردگی روز به روز بهتر می‌شویم و پیشرفت می‌کنیم. باید روز به روز بهتر شویم و اکنون صدر جدول هستیم و مثل سایر باشگاه‌ها چهار بازی دیگر داریم. هر چهار بازی هم برای ماندن یا نماندن است.

وی درباره دیدار برگشت پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان با اشاره به اینکه آنها فوساتی را اخراج کرده‌اند و با سرمربی جدید مقابل پرسپولیس قرار می‌گیرند، گفت: اینکه مربی‌شان را تغییر داده‌اند، گاهی وقت‌ها بسیار خوب است و گاهی خوب نیست. معمولاً وقتی مربی عوض می‌شود تیم‌ها در یکی دو بازی اول خیلی خوب هستند، چون انگیزه‌ها جدید است و مربی جدید سعی خواهد کرد به بازیکنان خودش را نشان بدهد. امروز هم بازی آنها را خواهیم دید که مقابل الوحده خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره شرایط مصدومان تیمش نیز گفت: به غیر از بودیمیر که آماده نیست و مقابل پیکان ضربه خورد، یک مقدار هم با نوراللهی و کمال کامیابی‌نیا مشکل داریم که البته آنها می‌رسند و مشکلی نیست.

برانکو پس از اینکه سؤالات خبرنگاران به پایان رسید، خندید و گفت: فقط همین؟! من از دیشب خودم را آماده سؤالات زیاد شما کرده بودم.

پس از این شوخی برانکو خبرنگاران به خیال اینکه سرمربی پرسپولیس قصد داشته ناگفته‌هایی را بازگو کند، تأکید کردند اگر صحبتی باقی مانده که در ذهن دارد بهتر است بگوید که وی پاسخ داد: نه، صحبتی نیست. فقط داشتم شوخی می‌کردم.

برانکو: باشگاه از بازیکنان می‌خواهد صبور باشند

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + = 21

دکمه بازگشت به بالا
بستن