اخبار فوتبال خارجیخبر ویژهلیگ قهرمانان اروپا

مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان اروپا،صعود دراماتیک تاتنهام به نیمه نهایی،برد پر گل لیورپول

تاتنهام و لیورپول به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2018/19 صعود کردند

مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان اروپا،صعود دراماتیک تاتنهام به نیمه نهایی،برد پر گل لیورپول

سایت فوتبال روز : تاتنهام و لیورپول با پیروزی در مجموع دو بازی خود برابر حریفانشان به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2018/19 صعود کردند .

تیم های منچسترسیتی و تاتنهام از دور برگشت یک چهارم لیگ قهرمانان در ساعت ۲۳:۳۰ به مصاف هم رفتند که این بازی جذاب با نتیجه ۴-۳ به سود سیتی میزبان تمام شد. بدین ترتیب دو تیم در جریان دو بازی رفت و برگشت به تساوی ۴-۴ دست یافتند و تاتنهام به دلیل گل زده در خانه حریف به نیمه نهایی صعود کرد.

سیتی در همان دقیقه ۴ بازی روی حرکت خوب استرلینگ و ضربه زیبای این بازیکن به گل رسید. تاتنهام تنها ۳ دقیقه بعد در عین ناباوری روی تعلل مدافعان سیتی توسط سان هیونگ مین به گل مساوی دست یافت. تاتنهام در دقیقه ۱۰ بار دیگر روی اشتباه مدافعان سیتی توسط سان به گل رسید تا ورزشگاه اتحاد به سکوت فرو برود. استپ ضعیف لاپورته باعث شد توپ به اریکسن برسد و این بازیکن هم سان را پا به توپ کرد و او هم با یک ضربه زیبا دروازه سیتی را بار دیگر باز کرد.

هنوز یک دقیقه از گل دوم تاتنهام نگذشته بود که سیتی توانست بازی را مساوی کند. آگوئرو توپ را در داخل محوطه به برناردو سیلوا رساند و ضربه این بازیکن پس از برخورد با دنی رز وارد دروازه شد تا بازی مساوی شود. روند عجیب این بازی ادامه پیدا کرد و سیتی در دقیقه ۲۱ روی یک کار تیمی به گل سوم هم رسید. سانتر زمینی دقیق دی بروین به استرلینگ در دهانه دروازه رسید تا این بازیکن گل دوم خودش را هم بزند. تاتنهام در دقیقه ۴۱ به دلیل مصدومیت سیسوکو مجبور به تعویض اجباری شد و یورنته به جای او به بازی آمد.

سیتی که نیمه دوم را هجومی آغاز کرده بود در دقیقه ۵۹ سرانجام روی پاس در عمق زیبای دی بروین و با ضربه تماشایی آگوئرو به گل چهارم خودش هم دست یافت. این پایان کار نبود و تاتنهام در دقیقه ۷۳ روی ضربه کرنر ارسالی توسط یورنته به گل رسید. بازیکنان سیتی اعتقاد به هند داشتند اما داور پس از بازبینی تصاویر گل را قبول کرد.

بازیکنان تاتنهام اعتقاد به خطای هند پنالتی کمپانی در دقیقه ۷۸ داشتند اما بازی پس از بازبینی تصاویر ادامه پیدا کرد. در حالی که بنظر می رسید سیتی تسلیم شده و بازی با صعود تاتنهام تمام خواهد شد، تیم میزبان در دقیقه ۹۴ روی پاس اشتباه اریکسن و توسط استرلینگ به گل رسید تا ورزشگاه منفجر شود اما این گل پس از بازبینی تصاویر به دلیل در آفساید بودن آگوئرو مردود شد تا بازی با نتیجه ۴-۳ تمام شود و تاتنهام یک صعود نفس گیر داشته باشد.

مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان اروپا،صعود دراماتیک تاتنهام به نیمه نهایی،برد پر گل لیورپول

تیم های پورتو و لیورپول از دور برگشت یک چهارم لیگ قهرمانان در ساعت ۲۳:۳۰ به مصاف هم رفتند که لیورپول با نتیجه ۴-۱ پیروز شد تا در مجموع با نتیجه ۶-۱ صعود کند.

لیورپول در دقیقه ۲۶ روی اولین شوت در چارچوب خود توانست توسط مانه که روی پاس صلاح با دروازه تک به تک شده بود به گل برسد. لیورپول در دقیقه ۶۵ روی همکاری خوب ارنولد و صلاح توسط ستاره مصری به گل دوم هم دست یافت تا خیال کلوپ از صعود تیمش راحت شود.

ادر میلیتائو در دقیقه ۶۸ موفق شد با ضربه سر روی کرنر ارسالی یکی از گل های خورده را جبران کند اما تیم مهمان در دقیقه ۷۷ روی سانتر زیبای هندرسون و با ضربه سر فیرمینو به گل سوم هم رسید. این پایان کار نبود و لیورپول در دقیقه ۸۴ توسط فن دایک پس از کرنر ارسالی به گل چهارم خودش هم دست یافت.

مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان اروپا،صعود دراماتیک تاتنهام به نیمه نهایی،برد پر گل لیورپول

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 63 = 73

دکمه بازگشت به بالا
بستن