اخبار فوتبال ایتالیااخبار فوتبال خارجی

الگری : لاتزیو با شایستگی پیروز شد

الگری بعد از بازی سوپرجام ایتالیا و شکست برابر لاتزیو از عملکرد بازیکنانش انتقاد کرد

سایت فوتبال روز :

آلگری در نشست خبری بعد بازی اعتراف کرد که تیمش شایسته پیروزی در این دیدار نبود. سرمربی یوونتوس، گفت‌:  لاتزیو بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشت و با شایستگی جام قهرمانی را بالای سر برد. آنها بهتر از ما بازی کردند. یوونتوس در این دیدار تنها ۳۰ دقیقه خوب بود، این‌ در حالی است که لاتزیو همه ۹۰ دقیقه را خوب بازی کرد.

او ادامه‌ داد: فصل سختی در انتظار ما است و باید این را به خوبی درک کرد. لاتزیو نشان داد که تیمی با کیفیت و سرعتی است. آنها از فرصت‌های خود به خوبی استفاده کردند. ما فصل آمادگی را کمی دیر شروع کردیم. بعضی از بازیکنان از نظر بدنی در شرایط خوبی به سر نمی‌برند و نیاز به کار کردن بیشتر دارند. می‌دانستم که در این دیدار مشکلاتی خواهیم داشت اما فکر نمی‌کردم که تا این اندازه ضعیف ظاهر شویم.

آلگری در ادامه‌  سخنان خود به انتقاد از عملکرد شاگردانش پرداخت و ‌اضافه کرد: عملکرد ناامیدکننده‌ای از خود نشان دادیم. لاتزیو شایسته این قهرمانی بود و به آنها تبریک می‌گویم. برای ما ننگ است که از رسیدن به نخستین هدف خود در همین آغاز فصل دور بمانیم. امیدوارم که با شروع لیگ شرایط تغییر کند. دو فصل پیش در سوپر جام لاتزیو را شکست دادیم اما رقابت‌های سری A را بسیار بد شروع کردیم. امیدوارم که امسال برعکس شود.

منبع : ایسنا

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 44 = 54

دکمه بازگشت به بالا
بستن